Czy James Hetfield będzie się szczepił? Lider Metalliki odpowiedział

i

Autor: screen: https://youtu.be/G9kz-tag04U

Czy James Hetfield będzie się szczepił? Lider Metalliki odpowiedział

2021-05-10 12:12

Temat szczepień jest żywy na całym świecie i nawet popularni artyści zabierają głos w tej sprawie. James Hetfield postanowił przedstawić swój punkt widzenia na tą sprawę, mówiąc, jak on widzi temat szczepień i czy się zaszczepi przeciwko COVID-19.

Szczepienia przeciwko COVID-19 są tematem wielu dyskusji, które przybierają cały czas na sile. W temacie wypowiada się wiele znanych osób, które starają się jakoś trafić do ludzi przekonując do szczepień lub zupełnie na odwrót, wychodząc z założenia, że to groźna rzecz. Po jakiej stronie jest James Hetfield?

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

James Hetfield wypowiedział się o szczepionkach. Czy lider Metalliki zaszczepi się?

W wywiadzie dla podcastu 'The Fierce Life', James Hetfield przyznał, że jest dosyć sceptyczny co do szczepień, a wynika to jeszcze z czasów jego dzieciństwa:

Jestem nieco sceptyczny, jeśli chodzi o szczepionki, ale wygląda na to, że coraz więcej ludzi się szczepi i wielu moich przyjaciół już się szczepiło. Ja nie jestem co do tego całkowicie przekonany. Mam nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, kiedy trzeba będzie mieć w paszporcie pieczątkę o szczepieniu na covid, żeby gdziekolwiek pojechać. Jeśli tak się stanie, wówczas podejmę decyzję. Zostaliśmy szczepieni, kiedy lecieliśmy do Afryki, nie jest więc tak, że nigdy nie byłem szczepiony, ale jako dziecko nigdy się nie szczepiłem z powodu naszego wyznania. Jedyny raz, kiedy się szczepiłem to, gdy lecieliśmy na safari do Afryki.

Obecnie Metallica pracuje nad nowym albumem, który być może pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]