Czy afera zaszkodziła Mansonowi? Okazuje się, że jego utwory są jeszcze chętniej słuchane

i

Autor: screen: https://youtu.be/lQJFP1INGxs

Czy afera zaszkodziła Mansonowi? Okazuje się, że jego utwory są jeszcze chętniej słuchane

2021-02-12 9:20

Sytuacja Marilyna Mansona nie jest ostatnio najlepsza i wygląda na to, że to nie koniec doniesień na temat różnych zachowań artysty. Wszyscy spodziewali się, że afera spowoduje spadek zainteresowania muzyką artysty. Okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie.

Sprawa Marilyna Mansona wygląda coraz gorzej i wygląda na to, że to nie koniec doniesień na temat zachowania wokalisty w związkach. Wszyscy myśleli, że skoro tak wygląda sytuacja, a z wokalistą zrywane są umowy i współprace, to wpłynie to negatywnie na odtworzenia jego utworów. Okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie, a ilość odtworzonych piosenek rośnie!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Muzyka Marilyna Mansona cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Afera mu nie zaszkodziła

Okazuje się, że od czasu afery z Mansonem, zainteresowanie jego muzyką wzrosło i to całkiem sporo! Streaming jego piosenek wzrósł o siedem procent (6 milionów streamów 4 lutego), a sprzedaż cyfrowa wzrosła o 40 procent! Gorzej jest z jego ostatnim singlem 'Don’t Chase The Dead', który wyleciał z listy Billboard’s Mainstream Rock Airplay. Nie można mieć wszystkiego, jednak wokalista nie może też narzekać. Co prawda wytwórnia zerwała z nim kontakt, jednak zainteresowanie nie słabnie. 

Ostatnim krążkiem wokalisty jest 'We are chaos' z 2020 roku.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat