Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

2020-10-20 15:10
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=46F0eE357J

Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.

Queen cały czas grają i nie zamierzają się zatrzymać, tym bardziej, że z Adamem Lambertem idzie im bardzo dobrze i fani są zadowoleni z takiego obrotu sytuacji. Jednak cały czas pojawią się pytania o Johna Deacona, który od 1997 roku nie jest aktywny w świecie muzyki, a nawet gdy odbyła się premiera 'Bohemian Rhapsody', nie chciał za specjalnie się udzielać. Zapytano Briana Maya, jak wygląda sytuacja z Johnem i jak się okazuje, wiadomo co z Johnem.


LANA DEL REY UDOSTĘPNIA PREMIEROWY TELEDYSK. NUMER ZAPOWIADA NOWY ALBUM

Brian May opowiedział co dzieję się z Johnem Deaconem

W wywiadzie dla Express.co.u, Brian May opowiedział, co dzieje się obecnie z Johnem Deaconem:

Nie jesteśmy w kontakcie. To decyzja Johna. Nie chce się z nami kontaktować; chce, żeby zostawić go w spokoju. To jego wybór i wydaje mi się, że tego potrzebuje. Jemu zależy na prywatności i musimy to uszanować. (...) Z tego co wiem, z jego strony wszystko jest OK. Gdyby nie było, na pewno byśmy się o tym dowiedzieli. Taki mamy układ.

Warto dodać, że mimo tego, że John Deacon nie gra z Queen od 1997 roku, to nadal jest formalnym członkiem grupy i ma wpływ na funkcjonowanie zespołu.


CO TAM W ŚRODKU GRA? RUSZA NOWY CYKL ESKI ROCK, W KTÓRYM ZROBIMY DLA WAS UNBOXINGI NAJCIEKAWSZYCH WYDAWNICTW