Cyberpunk 2077 usunięty z PlayStation Store! Co się stało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/UnA7tepsc7s

Cyberpunk 2077 usunięty z PlayStation Store! Co się stało?

2020-12-18 10:47

Na Cyberpunk 2077 czekała masa fanów i niestety, coś mocno nie zagrało, ponieważ tytuł mimo tego, że ciekawy, zawiera bardzo dużo błędów, które głównie widoczne są na konsolach starszego typu. Jakby tego było mało, gra zniknęła z PlayStation Store.

Cyberpunk 2077 to wydarzenie na rynku gier, jednak nie pobyło się bez poważnych wpadek, które mogą kosztować CD PROJEKT RED bardzo dużo. Gra z pewnością robi wrażenie, jednak nie obyło się bez mocnych wpadek, które ciężko będzie naprawić. Gra dobrze działa na PC i nowych konsolach, jednak na tych starszego typu jest duży problem i masa błędów. Jakby tego było mało, gra zniknęła z PlayStation Store! O co chodzi?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Cyberpunk 2077 znika z PlayStation Store. O co chodzi?

Już na samym początku, gdy tylko okazało się, że jest bardzo dużo błędów w grze, CD PROJEKT RED zaznaczyli, że będzie można oddać grę i odzyskać pieniądze. Teraz Sony postanowiło usunąć tytuł ze sklepu do odwołania. Uruchomiono specjalną stronę, gdzie można zwracać tytuł, jednak jak podkreśla firma Sony, zwrot pieniędzy może się wydłużyć, w zależności od metody płatności.

Jednocześnie CD PROJEKT RED podkreślają, że trwają prace nad poprawkami i aktualizacjami, które będą wprowadzane jak najszybciej się da. Warto zachować swój egzemplarz i poczekać na aktualizacje, które mają poprawić działanie.