Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe

Comedy Club - najlepsi polscy komicy operują humorem na antenie Comedy Central

2023-03-17 14:08

Stand-uperzy „Comedy Clubu” przez osiem sezonów programu testowali na widzach Comedy Central autorską terapię śmiechem. W dziewiątej edycji posuwają się o krok dalej – czas na operację! Już w niedzielę 19 marca o godz. 22:00 na antenie Comedy Central startuje nowa odsłona „Comedy Club”, w której najlepsi polscy komicy po mistrzowsku operują humorem. Najważniejsze informacje dotyczące nowych odcinków znajdziecie w poniższym materiale.

Personel „Comedy Clubu” to wybitni specjaliści badający poczucie humoru Polaków od lat. Głównodowodzącym zespołu i gospodarzem programu pozostaje Rafał Rutkowski. Asystuje mu grono doświadczonych ekspertów branży komediowej – wśród nich m.in. Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio i Michał Pałubski. Obiecujący stażyści, który pojawią się w programie po raz pierwszy, to m.in. Filip Mazurek, Jakub Wilczek i najzabawniejszy Czech w Polsce – Roman Travnicek.

– W haśle dziewiątego sezonu, czyli „Operujemy humorem” jest coś na rzeczy, ponieważ w dzisiejszych czasach komik jest trochę lekarzem duszy, terapeutą. Ludzie chcą się śmiać, poczuć endorfiny i po prostu zapomnieć o tym, co na zewnątrz. Myślę, że komik pełni właśnie taką funkcję – mówi Rafał Rutkowski.

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Rafał Rutkowski

Jak zauważa, w dzisiejszej rzeczywistości każda dawka dobrego humoru jest mile widziana: – Śmiech w Polsce jest bardzo poszukiwany – ludzie lubią i cenią komedie, chcą chodzić na stand-up, na kabaret, na farsy, na dobre komedie w kinie. Uważam, że najnowszy sezon „Comedy Clubu” spełni te oczekiwania. Jako prowadzący oraz występujący mogę Państwu zagwarantować, że jakość będzie wysoka, a poziom komików bardzo wyrównany.

W dniu premiery, 19 marca o godz. 22:00, wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki programu. Zobaczymy w nich m.in. Ewę Błachnio, Jaśka Borkowskiego i Wiolkę Walaszczyk. Kolejne odcinki będą ukazywały się na kanale Comedy Central w każdą niedzielę o 22:00.

Zdjęcia do dziewiątego sezonu „Comedy Club” realizowane były w warszawskim teatrze Sabat.

Od 13 marca premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Operujemy humorem”. Za produkcję spotów odpowiada DZIKI FILM, natomiast za realizację pozostałych kreacji – agencja Kalicińscy. Media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Paramount – spot emitowany na antenach Comedy Central, Paramount Network oraz w mediach społecznościowych nadawcy, w którym występują chirurg Rafał Rutkowski, asystent Tomasz Jachimek, anestezjolog Jasiek Borkowski, siostra Ola Radomska oraz siostra (zakonna) Paulina Potocka. Do działań zalicza się także promocja zewnętrzna: kampania digital i outdoor, reklamy na autobusach oraz spoty radiowe, emisja video i display w internecie (m.in YouTube, Facebook, Tik Tok).

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, Facebooku i Instagramie.