Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Jasiek Borkowski

Comedy Club 9 – już w najbliższy weekend premiera dwóch premierowych odcinków programu!

2023-03-17 11:30

Już w niedzielę 19 marca o godz. 22:00 na antenie Comedy Central startuje nowa odsłona „Comedy Club”, w której najlepsi polscy komicy po mistrzowsku będą operować humorem. Tego dnia widzowie obejrzą dwa pierwsze odcinki.

Pierwszy odcinek traktuje o związkach i relacjach międzyludzkich. Najpierw ślub – Darek Gadowski wspomina organizację i przebieg własnej najdroższej imprezy w życiu, ma też kilka rad i przestróg dla narzeczonych. Następnie Patryk Gosiński bierze pod lupę temat rodziny i opowiada m.in. obciachach, jakie fundowali mu rodzice. Przyznaje się też, jaki los to on zgotował swoim domowym zwierzakom. Ewa Błachnio z kolei zastanawia się, jak przetrwać w wieloletnich związkach. Wpada na pomysł… wykorzystania systemu rozpoznawania twarzy w ciele partnera.

W drugim odcinku motyw kontynuuje Jakub Poczęty rozważając, która opcja jest bardziej ryzykowna – mieć syna czy córkę. Jego przygody z 4-letnią siostrzenicą nie ułatwiają wyboru. Jasiek Borkowski udowadnia, że jest niezwykle zaradnym facetem – wśród wielu jego zdolności znajduje się lepienie pierogów, w czym pomocne okazują się być umiejętności wypełniania i skręcania także innych rzeczy. W finale Wiolka Walaszczyk opowiada, co doprowadziło do jej przemiany z dobrodusznej dziewczynki w wojowniczkę na miarę bohaterek filmów akcji.

Premierowe odcinki dziewiątego sezonu emitowane będą od 19 marca, w każdą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Comedy Central.