Coldplay

i

Autor: Coldplay / screen z Twitter: @Coldplay Coldplay

Coldplay w wydaniu jakiego nie znacie! Co wiemy o singlu Higher Power?

2021-05-05 11:38

Akcja zaplanowana i skoordynowana przez muzyków z legendarnej grupy Coldplay nadal jest powodem wielu dyskusji i domniemań snutych przez wiernych fanów formacji. Mowa o ruchomych bilbordach, które kilka dni temu pojawiły się w wielu miastach na całym świecie, jeden trafił to Warszawy. Trzeba przyznać, że muzycy jak mało kto potrafią trzymać swoich fanów w napięciu i niepewności.

Grupa Coldplay zintensyfikowała prace nad promocją swojego nowego singla. Akcja polegająca na wyświetleniu w tym samym czasie zastanawiających i pobudzających wyobraźnie haseł w wielu miastach na świecie była strzałem w dziesiątkę!

Higher Power - nowy singiel Coldplay

Higher Power to nowy singiel Coldplay. Z pewnością jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier pierwszej połowy 2021 roku. Dosłownie kilka dni temu poznaliśmy więcej szczegółów na temat tej muzycznej świeżynki. Wszystko za sprawą akcji reklamowej, w ramach której m.in. w Warszawie, Londynie, Nowym Jorku i Sydney i kilkudziesięciu innych metropoliach na świecie wyświetlono tajemniczy slogan nadchodzi transmisja.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Artyście sugerowali i apelowali w ten sposób do fanów aby uważnie obserwować różne tajemnicze znaki na niebie i ziemi. Tajemnicze różowe runy zaczęły pojawiać się na całym świecie, a komunikat, który był wyświetlany na popularnych wieżowcach odsyłał za każdym razem do strony alienradio.fm.

Singiel Higher Power- kiedy premiera

Singiel Higher Power- kiedy odbędzie się premiera najnowszego hitu zespołu Coldplay. To pytanie nurtuje zaiste wszystkich fanów formacji. Właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery kawałka! Singiel w pełnym wydaniu pojawi się już niebawem, bo dokładnie 7 maja 2021 roku! To utwór, który powstał na małym keyboardzie w zlewie w łazience na początku 2020 roku. Wyprodukował go Max Martin, który potrafi robić prawdziwe cuda - tak mówią o swojej nowej produkcji muzycy z zespołu Coldplay.

Sonda
Coldplay - jesteś fanem zespołu?