Coldplay uruchomił projekt - 'Alien Radio'. Tajemnicze przekazy pojawiły się także w Polsce!

i

Autor: Screen: https://www.instagram.com/p/COLr4X9HuNd/

Coldplay uruchomił projekt - 'Alien Radio'. Tajemnicze przekazy pojawiły się także w Polsce!

2021-04-28 13:02

Coldplay zaskakują fanów i tym razem zapowiadają nowy projekt, którego tytuł to 'Alien Radio'. O co chodzi? Co już udało się rozszyfrować fanom?

Coldplay w tajemniczy sposób zdradzili szczegóły nowego projektu o nazwie 'Alien Radio'. W krótkim klipie, udostępnionym w mediach społecznościowych 27 kwietnia, zespół zaprezentował serię tajemniczych fioletowych symboli na statycznym sygnale radiowym - a fani zostali zaproszeni do odwiedzenia AlienRadio.FM, aby dowiedzieć się więcej. Co udało się rozszyfrować?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Coldplay zapowiadają nowe rzeczy, a wszystko zostało specjalne zaszyfrowane. Co już odkryli fani?

Na samej stronie widzów wita obracająca się globus na środku ekranu, po czym kursor zmienia się w czteroramienną gwiazdę. Przesunięcie kursora, pozwala fanom na dostęp do wielojęzycznych komunikatów, które odwołują się do fragmentów z literatury klasycznej, takich jak 'Sherlock Holmes' czy 'Alicja w Krainie Czarów'.

Chociaż obecnie sprawy pozostają w dużej mierze tajemnicze, nie powstrzymało to fanów Coldplay przed próbą rozszyfrowania tego, co wydaje się być prawdziwym przesłaniem kryjącym się za tajemniczymi obrazami. 

Jak zauważa profil ColdplayXtra, tajemnicze symbole mogą zostać rozszyfrowane, tak aby zasugerować premierę nowego wydawnictwa zespołu w przyszłym miesiącu. W innym miejscu, sekcja przewijanego tekstu na górze strony zawiera długą frazę, która według wielu fanów jest tekstem 'Higher Power'.

To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ tajemniczy przekaz od zespoły, pojawił się także w Warszawie! Możecie zobaczyć nagranie poniżej:

Czy Coldplay szykują nowy album? Na to wygląda, tym bardziej, że ostatnio pojawiły się głosy o nowej muzyce zespołu, która miała zostać zarejestrowana podczas lockdownu.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny