Co dzieje się z Jamiem Foxxem? Sprzeczne informacje na temat stanu zdrowia aktora i muzyka

i

Autor: zz/John Nacion/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News Jamie Foxx - co się dzieje z aktorem i muzykiem?

Co dzieje się z Jamiem Foxxem? Sprzeczne informacje na temat stanu zdrowia aktora i muzyka

2023-05-15 14:07

Od co najmniej kilku tygodni zagraniczne media podają różne, często bardzo ze sobą sprzeczne, informacje na temat stanu zdrowia Jamiego Foxxa. Początkowo informowano, że aktor i muzyk nagrodzony Oscarem, przebywa w szpitalu i znajduje się w stanie krytycznym. Co innego mówi na ten temat jego rodzina. Co się dzieje z Jamiem Foxxem?

Jamie Foxx to amerykański aktor, komik i muzyk. Przełom w jego karierze nastąpił w latach 90., gdy wcielał się w jedną z ról w serialu komediowym In Living Color. W 2004 roku Foxx wcielił się w rolę Raya Charlera w filmie biograficznym o życiu legendy muzyki jazzowej. Za swoją pracę aktor został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i Screen Actors Guild Award, w tym samym roku uzyskał także nominację do Oscara dla Najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie Zakładnik. Jamie Foxx dał się także poznać jako muzyk, tworzący przede wszystkim w obrębie gatunku R&B. 

Muzyka rockowa lat 70-tych - zagranica

Co się dzieje z Jamiem Foxxem?

Od dłuższego czasu o zdobywcy Oscara mówi się w kontekście jego zdrowia, a nie kolejnych ról. 12 kwietnia córka Foxxa poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów, że jej ojciec trafił do szpitala i był hospitalizowany z powodu nieokreślonej przypadłości. Kolejne tygodnie pełne były dramatycznych informacji, przekazywanych rzekomo przez przyjaciół i osoby z otoczenia aktora, wskazujące, iż jego stan się nie poprawia, a jedyne co zostało, to modlitwa. W odpowiedzi na te wieści Jamie udostępnił w swoich social mediach krótką wiadomość, z której wynikało, iż wszystko z nim w porządku.

Jakie więc było zdziwienie opinii publicznej, gdy w ubiegłym tygodniu znów pojawiły się informacje, jakoby "rodzina aktora przygotowywała się na najgorsze". Wieści te zdementowała już córka Foxxa, pisząc na na swoim stories, iż jej ojciec wyszedł ze szpitala kilka tygodni temu, dopiero co skończył grę w pickleball, a na nadchodzące dni ma przygotowane dla fanów ekscytujące wieści, dotyczące nowej rol. Przypomnijmy, że aktor miał trafić do szpitala prosto z planu produkcji Back in Action, w której zagra także m.in. Cameron Diaz.

Nadążacie jeszcze?