CieszFanów Festiwal 2021

i

Autor: CieszFanów Festiwal 2021 / mat. prasowe CieszFanów Festiwal 2021

CieszFanów Festiwal 2021 - line up, data, bilety

2021-04-06 15:02

Organizatorzy CieszFanów Festiwal 2021 ogłosili kolejnych artystów, którzy mają wystąpić podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Nie zabraknie gwiazd polskiej sceny rockowej, a line-up jest na bieżąco rozbudowywany o kolejne nazwiska muzyków i nazwy zespołów. Jesteście ciekawi kto tym razem wystąpi na scenie i czy warto w tym roku zaplanować wypad na tę imprezę? Zebraliśmy specjalnie dla Was najważniejsze informacje!

CieszFanów Festiwal 2021 coraz bliżej. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie bilety24.pl. Płacąc za karnet 150 złotych, to cena promocyjna do 30 kwietnia 2021 roku, zapewniacie sobie miejsce namiotowe, wstęp na wszystkie dni imprezy oraz dostęp do festiwalowej infrastruktury, tj. toalet, pryszniców, łazienek polowych. Niestety nadal większość imprez masowych stoi pod wielkim znakiem zapytania z powodu panujących restrykcji w związku z koronawirusem, ale organizatorzy CieszFanów Festiwal pomimo to decydują się na ogłaszanie kolejnych artystów, którzy zagrają podczas zaplanowanego już eventu.

CieszFanów Festiwal 2021 - line-up

CieszFanów Festiwal 2021 w tym roku jak się okazuje przyciągnął znane w całej Polsce zespoły i artystów. W tym roku na scenie pojawią się m.in. Big Cyc, Hańba!, Tabu i Zenek Kupatasa. Na tym lista wykonawców się jednak nie kończy, ponieważ zgodnie z informacjami podawanymi przez organizatorów na festiwalu zobaczymy i usłyszymy również Kazika, The Analogs, Lej Mi Pół, Boleo & Follow the Riddim. Do składu dołączają też Kwiat Jabłoni, Jelonek, Dr Misio, oraz świętujący swoje 35-lecie zespół Farben Lehre.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Zapewne w waszych głowach klaruje się pytanie o to czy warto kupić bilet, skoro przecież impreza może się nie odbyć przez utrzymanie obowiązujących restrykcji przez rząd. Tutaj z pewnością pozytywnie Was zaskoczymy. 

CieszFanów Festiwal 2021 - czy się odbędzie?

O tym czy CieszFanów Festiwal 2021 się odbędzie zadecyduje wiele czynników, ale jest to jedna z tych imprez, która na prawdę ma spore szanse na to, by pomimo wszelkich przeciwności losu, rozpocząć się w zaplanowanym już z góry terminie. Jest tak dlatego, że wydarzenie przybrało hybrydową formę i w ten oto sposób część koncertów i wydarzeń np. rozmów z cyklu Otwarte Głowy w City NGO będą transmitowane na żywo i udostępniane na Facebooku i YouTubie - informują organizatory festiwalu. Osoby, które kupią bilety będą mogły również wziąć udział fizycznie w wydarzeniu wybrać tańczenie pod sceną albo oglądanie transmisji w sieci zarazem przebywając na miejscu festiwalu w myśl zasady „twój namiot twoim królestwem”. CieszFanów Festiwal 2021 rozpocznie się 19 sierpnia i zakończy w dniu 21 sierpnia 2021 roku.

Sonda
CieszFanów Festiwal 2021 - jedziesz w tym roku?