Filmowe zapowiedzi

Zendaya w pikantnym filmie od twórcy “Tamtych dni, tamtych nocy”. To będzie jej najodważniejsza rola?

2024-02-22 22:03

Zendaya to ostatnio mocno zapracowana kobieta. Już za moment w kin wejdzie nowa odsłona “Diuny”, w której to wciela się w postać Chani, ukochanej głównego bohatera, zaś wiosną przewodzić będzie obsadzie “Challengers” Luki Guadagnino. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun i wygląda na to, że Zendaya mogła przebić tu swój występ z “Euforii”.

“Challengers” – Zendaya jako uwodzicielska tenisistka w nowym filmie Luki Guadagnino

Choć, jak pisałam w recenzji drugiej “Diuny”, Zendaya nie powaliła mnie swoją kreacją Chani, zwiastun “Challengers” napawa optymizmem, że jeszcze się odkuje i pokaże na co ją stać.

W trakcie seansu poznamy losy byłej mistrzyni tenisa, która teraz spełnia się jako trenerka przygotowująca swojego męża do najważniejszego starcia w jego życiu. Sęk w tym, że rywalem okazuje się być Patrick – były przyjaciel rzeczonego męża, a przy okazji… jej ex. Sytuacja stanie się więc mocno napięta, a emocje sięgną zenitu.

SPRAWDŹ TEŻ: “Borderlands” ma już zwiastun i wygląda KOSZMARNIE. Nawet Cate Blanchett nie ocali tego filmu

“Challengers” to oczywiście nie tylko film o sporcie, ale także przede wszystkim o relacjach międzyludzkich. Luca Guadagnino, czyli człowiek, który dał nam wcześniej “Tamte dni, tamte noce”, słynie z sensualnego podejścia do ludzkiej cielesności, zatem zdecydowanie możemy spodziewać się ciekawego seansu.

“Challengers” – kiedy premiera?

Na ekranie Zendayi partnerować będą Mike Faist (“West Side Story”) jako jej mąż oraz Josh O’Connor (“The Crown”) w roli Patricka. Za kamerą stanął wspomniany już parokrotnie Luca Guadagnino, który pracował na bazie scenariusza Justina Kuritzkesa.

Film “Challengers” miał początkowo trafić do kin jeszcze w 2023 roku, ale przez strajki w Hollywood zaliczył kilkumiesięczne opóźnienie i ostatecznie zadebiutuje 26 kwietnia br.

5 naprawdę świetnych filmów erotycznych

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Listen on Spreaker. Źródło: Zendaya w pikantnym filmie od twórcy “Tamtych dni, tamtych nocy”. To będzie jej najodważniejsza rola?