Krzysztof Zalewski - Wilk

i

Autor: Krzysztof Zalewski / screen z YouTube: KayaxTV Krzysztof Zalewski - Wilk

Cezary Pazura zamordowany w klipie Krzysztofa Zalewskiego! Musisz to zobaczyć

2021-05-21 12:25

Krzysztof Zalewski podzielił się z fanami swoim najnowszym klipem, który natychmiast po opublikowaniu go w sieci wzbudził ogromne emocje wśród fanów twórczości muzyka. To co widzimy na ekranie nie tylko szokuje, ale też jest czymś czego chyba najmniej mogliśmy się spodziewać wyobrażając sobie to czym może zaskoczyć nas muzyk. Koniecznie obejrzyjcie najświeższy klip muzyka - to trzeba zobaczyć!

Wide zostało wyreżyserowane przez znanego ze współpracy z raperem Mata przy produkcji Patoreakcji artystę Macieja Buchwalda. Główną inspiracją do powstania utworu i klipu była powieść Wojciecha Chmielarza „Wilkołak”.

Zabójstwo Cezarego Pazury w teledysku Krzysztofa Zalewskiego

Zabójstwo Cezarego Pazury w teledysku Krzysztofa Zalewskiego to jedna ze scen, którą można zobaczyć w najnowszym klipie artysty. Całość zaczęła się od trzeciej części powieści Wilkołak, której akcja toczy się wokół postaci kontrowersyjnego detektywa Dawida Wolskiego. Proza Wojciecha Chmielarza została przełożona na profesjonalnie zrealizowany serial audio, w którym kluczowe role odgrywają Aleksandra Popławska, Cezary Pazura i Krzysztof Zalewski.

Cezary Pazura zachęca do szczepień

Maciej Buchwald pod wpływem powieści postanowił połączyć dwa światy - muzycznego i audiobookowego, tak powstał teledysk do singla Wilk Krzysztofa Zalewskiego.

Nowy teledysk do singla Wilk Krzysztofa Zalewskiego

Nowy teledysk do singla Wilk Krzysztofa Zalewskiego zdążyło już obejrzeć ponad 71 tysięcy osób. Premiera miała miejsce 19 maja 2021 roku, a nagranie pozytywnie oceniło aż 2,2 tysiące widzów w serwisie YouTube. W teledysku jesteśmy świadkami trzymającej w napięciu historii detektywa, który robi co może aby rozwikłać wielowątkową zagadkę podążając śladami pozostawianymi przez odpowiedzialnych za popełnienie zbrodni.

Sonda
Podoba Ci się najnowszy teledysk Krzysztofa Zalewskiego do singla Wilk?