5 przykazań koncertowicza - o czym musisz pamiętać, jeśli wybierasz się na festiwal rockowy

i

Autor: zdj. YouTube 5 przykazań koncertowicza - najważniejsze rzeczy o których musisz pamiętać

Castle Party 2021 - festiwal, data, bilety, informacje

2021-06-04 10:40

Bilety na Castle Party Festiwal 2021 są już dostępne! Czas sprawdzić najważniejsze informacje na temat wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami. Z cala pewnością jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów gotyckiego rocka imprez, na którą zawsze przyjeżdżają tysiące fanek i fanów. Ta pomimo obostrzeń i tak się odbędzie, ale oczywiście zgodnie z zaleceniami epidemicznymi.

Castle Party 2021 jest jedną z największych imprez tego typu w całej Europie. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 1994 roku, a udział w wydarzeniu wzięło udział wówczas nieco ponad 300 osób.

Castle Party 2021 - data i bilety

Bilety na Castle Party 2021 są już odstępne w przedsprzedaży, a data wydarzenia na szczęście jest już znana. Impreza klasycznie odbędzie się w Bolkowie - to tutaj pojawią się wierni fani gotyckiego rocka, industrilau i metalu. Castle Party 2021 rozpocznie się już w środę 7 lipca 2021 roku i potrwa a ż do niedzieli 11 lipca 2021 roku włącznie. Jako, że ubiegłoroczna edycja została przeniesiona zdecydowana większość biletów jest jest już w posiadaniu tych, którzy zakupili wejściówki w 2020 roku.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Mimo to nadal istnieje możliwość zakupienia biletu, który aktualnie kosztuje 350 złotych. jest to najdroższa opcja, której zakup upoważnia Was do uczestnictwa w całym wydarzeniu - codziennie. możecie nabyć również bilet jednodniowy - za ten zapłacicie 180 złotych.

Castle Party 2021 - informacje

Castle Party 2021 jest wyjątkowym festiwalem. Na ogół kojarzony jest z tym, że fani mają możliwość podkreślenia swojej przynależności do subkultury. Przypomnijmy, że festiwal został przed rokiem odwołany, a organizatorzy zdołali przenieść znaczna część line-upu sprzed roku i zabookować tych samych artystów na Castle Party 2021. Podczas imprezy wystąpią popularni artyści i gwiazdy światowej sławy. Szczegółowe informacje o line-upie znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia, tu również możecie kupić swój bilet.

Sonda
Castle Party 2021 - wybierasz się na imprezę