Linkin Park bez muzyki. Jak brzmi sam wokal Chestera Benningtona?

i

Autor: Linkin Park bez muzyki. Jak brzmi sam wokal Chestera Benningtona?/screen: youtube.com/watch?v=ISGf9XTs-IA

Cartman wykonał utwór Linkin Park i natychmiast podbił sieć! Musisz to zobaczyć!

2021-06-04 15:26

Fernadno Ufret udowodnił, że może pochwalić się niezwykłym talentem! Otóż okazuje się, że ten jest w stanie śpiewać niemalże identycznie Eric Cartman z South Park. Artysta postanowił, że zmierzy się z legendarnym kawałkiem formacji Linkin Park. Wykonując jeden z utworów grupy Chestera Benningtona zapewne nie spodziewał się, że jego nagranie stanie się hitem sieci. Jak mu poszło - posłuchajcie i zobaczcie poniżej!

Jeżeli myśleliście, że to co za chwilę usłyszycie i zobaczycie to przerobione nagranie lub Trey Parker z modulatorem głosu - to jesteście w wielkim błędzie!

Eric Cartman wykonuje przebój Linkin Park

Eric Cartman wykonuje przebój Linkin Park In the End w wersji akustycznej. Muzyk na nagraniu brzmi dosłownie jak znana wszystkim fanom seriali postać z serii South Park. Internauci i fani zespołu bardzo szybko docenili talent muzyka. Świadczy o tym ponad 500 tysięcy odsłon wideo w trzy dni od daty premiery nagrania w sieci.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Widzowie zwrócili szczególną uwagę na wielki talent muzyka, który w komentarzach pod filmikiem był pytany o to czy nie otrzymuje zleceń na specjalne zamówienia na wyprodukowanie coverów takich artystów jak Snoop Dogga, Doctora Dre albo Public Enemy.

Film dokumentalny o Linkin Park

Film dokumentalny o Linkin Park został udostępniony całkowicie za darmo w sieci. The Making of Minutes of Midnight powstał w 2007 roku z okazji 14. urodzin albumu Minutes to Midnight, który był dla formacji przełomowym wydaniem.

Sonda
Linkin Park - lubisz ten zespół?