Bruce Dickinson wspomniał spotkanie ze swoim idolem: Wymiotowałem przez 45 minut

i

Autor: screen: https://youtu.be/iukY-8cSSLE

Bruce Dickinson wspomniał spotkanie ze swoim idolem: Wymiotowałem przez 45 minut

2021-04-06 12:06

Bruce Dickinson sam jest legendą dla wielu słuchaczy, jednak nie znaczy to, że wokalista nie ma swoich idoli, którzy są dla niego legendami. Przed spotkaniem z jakim wokalista, frontman Iron Maiden miał największy stres?

Bruce Dickinson wiele razy podkreślał, że jest ogromnym fanem Iana Gillana z Deep Purple, który jest dla niego wokalistą kompletnym i idealnym. Okazuje się, że pierwsze spotkanie Bruce'a i Iana było dosyć nieudane, co do dzisiaj frontman Iron Maiden wspomina ze wstydem. Co stało się w tamtym czasie, że Bruce tak bardzo do dzisiaj się tego wstydzi?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Bruce Dickinson do dzisiaj nie wspomina dobrze pierwszego spotkania z Ianem Gillanem

Bruce Dickinson w wywiadzie dla 'The Rock Show' wspomniał, że pierwsze spotkanie ze swoim idolem, nie należało do udanych:

Byliśmy w pubie, gdzie wypiliśmy kilka piw. Nagle wszedł Ian Gillan i powiedział: „Cóż za wspaniały wokalista. Kto jest tym wokalistą?”. Nagle zebrało mi się na wymioty. Wybiegłem do toalety, gdzie rzygałem przez 45 minut. W końcu wszedł mój idol i powiedział: „Dalej, chłopaku, wyłazimy. Wytrzemy cię ręcznikiem”. Wsadził mnie do taksówki i wysłał do domu. Nigdy tego nie zapomnę. On też mi tego nigdy nie da zapomnieć.

Jedno jest pewne, Ian z pewnością do dziś wypomina Bruce'owi ten dzień.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]