20 tysięcy osób zaśpiewało na koncercie Queen. Brian May wzruszony [VIDEO]

i

Autor: Brian May/screen: youtube.com/user/fiercealien

Brian May po poważnej operacji! Muzyk zdradził jak się czuje i co mu jest

2021-05-24 10:45

Nie jest tajemnicą, że Brian May jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ten kanał komunikacji postanowił wykorzystać celem dzielenia się ze swoimi fanami informacjami na temat swojego zdrowia, które w ostatnim czasie nie było w nie było w najlepszy stanie. Muzyk legendarnej formacji Queen był zmuszony przejść operację, ale dlaczego i z jakiego powodu?

Jako, że Brian May dzieli się w social mediach dosłownie wszystkim ze swoimi fanami, to postanowił wykorzystać dobrze już sobie znane aplikacje celem relacjonowania operacji, którą niestety musiał przejść.

Z jakiego powodu Brian May przeszedł operację?

Co się dokładnie stało i z jakiego powodu Brian May przeszedł operację, to pytanie zadają sobie bodajże wszyscy fani zespołu Queen. Jeden z ich idoli trafił do szpitala i został poddany poważnemu zabiegowi. Brian May dosłownie na kilkanaście minut przed rozpoczęciem skomplikowanej operacji wrzucił do sieci zdjęcie ze szpitala i poinformował, że celem zabiegu jest poprawa ostrości widzenia i widzenia stereoskopowego na lewe oko.

Joanna Wołosz gra przebój Queen

Tuz po zakończeniu pracy lekarzy dowiedzieliśmy się znów od samego muzyka, że cała operacja zakończyła się powodzeniem. - I po wszystkim! Naprawdę nic nie czułem. Zabieg był wykonany z miejscowym znieczuleniem i odrobiną leków uspokajających. Byłem cały czas świadomy i zafascynowany tą niezwykłą procedurą. Trwała tylko 20 minut - zakomunikował swoim fanom Brian May.

Brian may wraca do zdrowia

Na szczęście Brian May wraca do zdrowia i po krótkiej rehabilitacji jego wzrok powinien wrócić do formy. Członek zespołu Queen zamieścił aż dwa posty na Instagramie związane ze swoim pobytem w szpitalu, ale niestety zdjęcia zniknęły z profilu po kilku godzinach od chwili ich opublikowania. Stan zdrowia muzyka jest stabilny, a ten zapewnia, że czuje się dobrze i jest w wyśmienitej formie.

Sonda
Jaki jest Twój ulubiony utwór Queen?