Costantino Carrara

i

Autor: Costantino Carrara Music / screen z YouTube: Costantino Carrara Music Costantino Carrara

Bohemian Rhapsody na żywo na lotnisku w Rzymie. Podróżni w szoku!

2021-04-12 12:35

Fortepian od lat większości z nas kojarzy się z dobrą muzyką klasyczną. Od niedawna będzie nam się również kojarzyć z zagranicznymi i dalekimi podróżami, ponieważ właśnie Rzymie na jednym z lotnisk międzynarodowych, jeden z wirtuozów tego instrumentu udowodnił publicznie swój niebywały talent i umilił graną przez siebie muzyka czas podróżnym. Było to na prawdę niezwykłe show!

Jeden z popularnych włoskich, młodych pianistów dał się poznać publice już jakiś czas temu. Ten znany jest z tego, że swoje koncerty daje w bardzo nieoczywistych, ale co ważne publicznych miejscach. Tak stało się i tym razem.

Bohemian Rhapsody na lotnisku w Rzymie

Costantino Carrar, bo o tym muzyku mowa, postanowił zagrać Bohemian Rhapsody na żywo na lotnisku w Rzymie. Cały niespodziewany przez pasażerów tranzytowych i podróżnych koncert został uwieczniony na filmie wideo, który natychmiast po występie trafił do sieci. Muzyczna inicjatywa wzbudziła zachwyt nie tylko internautów, ale tez widzów, którzy właśnie wtedy korzystali z jednego z rzymskich terminali lotniczych.

Podróże - Meksyk

Warto zaznaczyć, że muzyk jest od lat zaangażowany społecznie i odpowiada za organizację wielu muzyczno-kulturalnych inicjatyw. Jeszcze w 2016 roku zainicjował kampanię pt. WildPiano, która ma na celu wplątanie dźwięków wydobywających się z fortepianu w otaczająca naturę. Również ta inicjatywa oparta jest na fundamencie społecznego finansowania. Koniecznie zobaczcie występ Costantino Carrara.