Belfer 3: zapowiedź. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy premiera?

i

Autor: materiały prasowe CANAL+ Belfer 3: zapowiedź. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy premiera?

Belfer powraca z 3. sezonem! Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowych odcinków

2022-08-30 15:26

Trwają obecnie zdjęcia do "Belfra 3", czyli kontynuacji popularnego polskiego serialu, który przed kilkoma laty zachwycił widzów. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? CANAL+ zaprezentował pierwszą zapowiedź i fotki z planu.

Zdjęcia do 3. sezonu "Belfra" trwają w najlepsze, a tymczasem CANAL+ postanowił nieco podgrzać atmosferę oczekiwania. W sieci pojawił się pierwszy teaser, a przy okazji szczegółowy opis fabuły. 

Belfer 3: TEASER. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach zobaczymy, jak Paweł Zawadzki wraca w rodzinne strony - do nadmorskiego Małomorza, gdzie nadal mieszka jego ojciec. Gdy w lokalnym liceum dochodzi do tajemniczego wypadku z udziałem jednego z uczniów, Belfer rozpoczyna własne śledztwo, które doprowadzi go do niepokojących odkryć. Czego dowie się o swoich bliskich?

Belfer 3: kiedy premiera?

Producentem wykonawczym jest Opus TV, czyli firma, która dała nam "Klangora" i nowego "Kruka", czyli jedne z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Za reżyserię serialu "Belfer 3" odpowiada Łukasz Grzegorzek. Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy nowe odcinki ujrzą światło dzienne. Wiemy jedynie, że do premiery dojdzie w 2023 roku. 

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "Belfra"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Źródło: Belfer powraca z 3. sezonem! Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowych odcinków