Karolak Listy do M

i

Autor: eastnews

Listy do M.

Będzie 6. część „Listy do M.”. Nowe twarze w obsadzie. Kiedy premiera?

2023-12-08 13:15

Fani filmu „Listy do M. 6” mogą spodziewać się kolejnej części słynnej świątecznej komedii. Do obsady filmu wrócą dobrze znani bohaterowie poprzednich części oraz pojawią się zupełnie nowe postacie – o których widzowie przekonają się już wkrótce.

Jedna z najbardziej popularnych komedii romantycznych o tematyce świątecznej, wraca z kolejną – 6. częścią. Wielowątkowa historia, która rozgrywa się w okresie Bożego Narodzenia, to nie tylko wzruszająca opowieść o miłości, ale także niezwykle gwiazdorska obsada. Kto zagra w „Listy do M. 6”? Kiedy premiera filmu?

Kostek z "Listy do M." rozkochał w sobie fanów. Po uroczym dziecku nie ma już śladu! Jak zmienił się Jakub Jankiewicz?

„Listy do M. 6” z nową obsadą

Twórcy produkcji potwierdzili, że trwają aktualnie prace nad nową odsłoną, uwielbianego przez widzów – świątecznego hitu. Zdjęcia do nowej części mają ruszyć w nowym roku. Jedna z zaangażowanych w produkcję osób zdradziła, że prowadzone są także rozmowy z aktorami – przyszłymi odtwórcami ról w „Listy do M. 6”.

Do tej pory nie zdradzono zbyt wielu informacji na temat nadchodzącego hitu. Wiadomo jednak, że w nowej części nie zabraknie dobrze znanych bohaterów. W kultowej produkcji pojawią się między innymi: Marysia Dębska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk i Wojciech Malajkat. Produkcja zdradziła, że pojawią się także zupełnie nowi bohaterowie, o których fani filmu dowiedzą się już niedługo.

„Listy do M. 6” – Kiedy premiera?

Cała nowa produkcja filmu jest owiana tajemnicą, ale biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia do filmu mają ruszyć w przyszłym roku – całkiem prawdopodobne jest to, że film wyjdzie tuż przed Bożym Narodzeniem w 2024 roku. Fani muszą niestety uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nową część świątecznego hitu, około 12 miesięcy. Co tym razem przydarzy się bohaterom filmu „Listy do M. 6”? Tego dowiemy się już za kilkanaście miesięcy.

„Listy do M.” to kultowa komedia romantyczna, która w całości rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza część świątecznego hitu ukazała się 11 listopada 2011 roku. Przez wszystkie lata, w produkcji wystąpili między innymi: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Agnieszka Wagner, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Wojciech Malajkat, Kasia Bujakiewicz, Katarzyna Zielińska i Paweł Małaszyński.

Uroczysta premiera filmu Listy do M 5
Źródło: Będzie 6. część „Listy do M.”. Nowe twarze w obsadzie. Kiedy premiera?