Antyszczepionkowcy to szaleńcy! Tak twierdzi Brian May

i

Autor: screen: https://youtu.be/b9DJAwDronU

Antyszczepionkowcy to szaleńcy! Tak twierdzi Brian May

2021-08-09 13:25

Brian May uchodzi raczej za spokojnego faceta, który skupiony jest na swojej muzyce, jednak są takie tematy, gdy gitarzysta głośno wyraża swoje zdanie. Takim zagadnieniem są szczepionki, a dokładniej mówiąc, ich przeciwnicy.

Brian May uchodzi raczej za spokojnego i wyważonego człowieka, który nie wchodzi w trudne dyskusje. Okazuje się jednak, że są tematy, które nawet gitarzystę Queen są w stanie wyprowadzić z równowagi. Tym razem chodzi o temat antyszczepionkowców.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Antyszczepionkowcy to szaleńcy! Tak twierdzi Brian May

Eric Clapton, Richard Ashcroft i Ian Brown, to artyści, którzy są przeciwni organizowaniu koncertów tylko dla zaszczepionych. Na to zareagował Brian May, który twierdzi, że to ogromna głupota. Jak powiedział gitarzysta:

Antyszczepionkowcy to szaleńcy. Istnieje wiele dowodów na to, że szczepionki pomagają. Ogólnie są bardzo bezpieczne. Każdy lek może mieć jakieś działania niepożądane, ale mówienie, że szczepionki to spisek mający cię zabić… Przykro mi, ale dla mnie to objaw szaleństwa. (…). Uwielbiam Erica Claptona, jest moim bohaterem, ale nasze poglądy pod wieloma względami się różnią. On uważa, że można strzelać do zwierząt dla zabawy. Różnimy się więc pod wieloma względami, ale nigdy nie przestanę go szanować.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu