Anglik nagrał swoją reakcję na wykonanie 'Arahji' przez zespół Hey na Woodstocku. Co go poruszyło?

i

Autor: screen: https://youtu.be/svZPf6Cj0_8

Anglik nagrał swoją reakcję na wykonanie 'Arahji' przez zespół Hey na Woodstocku. Co go poruszyło?

2021-03-03 15:12

O festiwalu Przystanek Woodstock (obecnie Pol'And'Rock Festival) słyszano na całym świecie i jest to jedna z naszych wizytówek. Pewien Anglik, postanowił pokazać swoją reakcję na wykonanie piosenki 'Arahja' przez grupę Hey. Co go poruszyło?

Przystanek Woodstock (obecnie Pol'And'Rock Festival) jest imprezą, o której słyszano na całym świecie. Gigantyczna impreza muzyczna, która przyciąga wiele osób, to także miejsce, gdzie dzieją się rzeczy niezwykłe. Z pewnością takim wydarzeniem, było wykonanie przez grupę Hey piosenki 'Arahja'. Na ten niezwykły występ, postanowił zareagować pewien Anglik, którego mocno poruszyła ta interpretacja.

Co tam w środku gra? - Kult

Anglik zareagował na 'Arahję' w wersji grupy Hey. Co go wzruszyło? [WIDEO]

Youtuber, który prowadzi kanał 'Teacher Paul Reacts', podkreślił, że numer bardzo mu się spodobał, jednakże nie zrozumiał tekstu:

Było to bardzo emocjonalne wykonanie. Nie wiem, dlaczego, bo nie rozumiem polskiego, ale to było mocne. Podobał mi się jej głos, jest bardzo surowy, rockowy. Wiele osób nosiło się na rękach. Tęsknimy za tymi rzeczami, nie wiemy, kiedy takie duże koncerty powrócą. Dzięki za polecenie mi tego filmu, bardzo mi się podobał.

Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie Youtubera: