Rammstein nagrali nowy album! Informację potwierdził muzyk zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/NeQM1c-XCDc

Rammstein nagrali nowy album! Informację potwierdził muzyk zespołu

2021-03-02 13:00

O tym, że Rammstein nagrywają nowy album, mówi się od dłuższego czasu i wygląda na to, że nie były to tylko plotki. Informacje o nowym krążku potwierdził członek zespołu!

O nowej płycie Rammstein mówi się od jakiegoś czasu, jednak wszyscy traktowali to jako domysły i coś w rodzaju plotek. W końcu jednak wiemy, że zespół ma gotowy album i potwierdził to jeden z członków zespołu! Kiedy można spodziewać się premiery?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nowa płyta Rammstein jest gotowa! Kiedy premiera?

O nowej płycie niemieckiego zespołu, mówi się od jakiegoś czasu, jednak w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie i to od samego członka zespołu! Jak powiedział w wywiadzie dla 'Motor Music' Christian 'Flake' Lorenz:

Fakt, że nie możemy występować na żywo, podkręcił naszą kreatywność. Mieliśmy więcej czasu, żeby myśleć o nowych rzeczach i mniej spraw nas rozpraszało. W rezultacie nagraliśmy album, którego nie planowaliśmy nagrywać.

Klawiszowiec nie przekazał nic więcej, jednak można spodziewać się, że jeszcze w tym roku dostaniemy nowy album zespołu. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo, także pozostaje cierpliwie czekać.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat