Amazon Polska wystartował! Co znajdziemy w ofercie?

i

Autor: freeimages.pl/Suzanne van Hattum

Amazon Polska wystartował! Co znajdziemy w ofercie?

2021-03-03 8:08

Amazon Polska wystartował, co z pewnością jest dobrą informacją dla wszystkich, którzy chcą udać się na wirtualne zakupy. Co znajdziemy w ofercie giganta?

Amazon Polska oficjalnie wystartował! To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników zakupów internetowych, którzy czekali aż zakupowy gigant wejdzie na nasz rynek. 2 marca 2021 wszystko wystartowało, jednak nie obyło się bez drobnych problemów technicznych.

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina

Amazon Polska - platforma wystartowała, jednak nie obyło się bez wpadek

O tym, że polska wersja serwisu ma się pojawić, mówiło się od dłuższego czasu, mimo tego, że można było korzystać w Polsce ze strony Amazon.de, to rodziło to wiele problemów dla przedsiębiorców. W końcu pojawiła się pełna, polska wersja, a nastąpiło to kilka tygodni po przyjmowaniu zgłoszeń od polskich przedsiębiorców. Nie obyło się też bez wpadek, ponieważ po starcie strony, pokazywał się błąd i trzeba było poczekać chwilę, zanim strona się uruchomi.

W końcu Amazon Polska działa jak należy, a to też otwiera drogę do dedykowanych sprzętów, które nie były wcześniej dostępne w naszym kraju. Chodzi o głośniki z serii Amazon Echo Kindle’a Paperwhite. Niestety, w temacie głośników jest problem, ponieważ nie posiadają jeszcze odbierania komend głosowych po polsku. Na Amazon Polska, darmowa dostawa przysługuje od 100 zł.

Sonda
Czy za czasów PRL i ZSRR było lepiej niż teraz?