Apple AirTag

i

Autor: Screen z YouTube: #iOS beta news Apple AirTag

AirTag - co to jest i ile kosztuje?

2021-04-21 13:23

AirTag - co to jest i ile kosztuje? Jeśli zadajecie sobie takie pytanie, to oznacza, że zapewne jesteście miłośnikami produktów pochodzących z Doliny Krzemowej. AirTag od koncernu Apple przestał być internetową plotką, a stał się faktem. Już za niespełna kilka dni będziecie mogli kupić to ciekawe i przydatne urządzenie. Na szczęście tym razem cena tej nowinki technologicznej sygnowanej logotypem ugryzionego jabłka wydaje się być przystępna dla większości fanów tej marki.

Apple AirTag został już oficjalnie zaprezentowany światu! Koncern Apple ogłosił również oficjalną datę premiery i rozpoczęcia sprzedaży tego małego, ale jakże przydatnego urządzenia. Apple AirTag, jak się Wam wydaje, co to dokładnie jest? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości co do funkcjonalności nowego produktu Apple. AirTag to stylowy i kieszonkowy lokalizator przedmiotów. Jest wielkości małej pastylki, a to pozwala umieścić go dosłownie wszędzie. 

Apple AirTag - co to jest?

Dzięki niemu zapomnicie już o zgubionych kluczach lub portfelu, ponieważ przyczepiając to małe urządzenie do wybranego przedmiotu, zawsze będziecie wiedzieli gdzie ten się znajduje. Co ciekawe AirTag został tak skonstruowany, że pozwala na zlokalizowanie konkretnych przedmiotów z dokładnością nawet do kilku centymetrów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu chipu U1. Urządzenie jest również wodoszczelne i posiada certyfikat IP67. Oprócz tego jest zasilane baterią CR2032. Lokalizator współpracuje sieciami Find My oraz aplikacją Find My App. Niestety Apple AirTag będzie współpracować jedynie najnowszymi urządzeniami takimi jak iPhone 11 i iPhone 12.

Przyłóż smartfon do przystanku i dowiedz się kiedy odjeżdża tramwaj

Apple AirTag - ile kosztuje?

Wiemy też, ile kosztuje Apple AirTag! Na szczęście tym razem wydaje się, że na zakup lokalizatora będzie stać przynajmniej większość posiadaczy urządzeń z logotypem ugryzionego jabłka. Za jedną sztukę zapłacimy 159 złotych brutto, a za komplet czterech breloków 549 złotych z uwzględnieniem podatku. Produkt dostępny będzie w przedsprzedaży już 23 kwietnia 2021 roku, a do sklepów trafi tydzień później, bo dokładnie 30 kwietnia 2021 roku. Zamawiając AirTag już teraz na stronie producenta otrzymacie swój indywidualny grawerunek całkowicie za darmo!

Sonda
Kupisz sobie Apple AirTag?