Polskie seriale

“Absolutni debiutanci” zmierzają na Netfliksa – szykuje się kolejny polski hit? (WIDEO)

2023-09-25 14:32

Choć nadeszła jesień, Netflix zaserwuje nam jeszcze jeden powiew wakacyjnej beztroski. Już za kilka tygodni ujrzymy bowiem “Absolutnych debiutantów” – kolejny obiecujący serial, który zabierze nas wprost nad polskie morze, gdzie przyjdzie nam śledzić rozkwit kariery i miłosnych podbojów trojga nastolatków. Do sieci trafił zwiastun i wygląda na to, że streamer może kontynuować dobrą passę zapoczątkowaną przez “Infamię” (przynajmniej na gruncie produkcji odcinkowych).

“Absolutni debiutanci” to serial spod znaku coming of age, który zapowiada się na naszą polską odpowiedź na osławionych “Marzycieli”. Twórczynie obiecują, że czeka nas przygoda z odważną opowieścią o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku.

CZYTAJ TAKŻE: “Zimna wojna” doczeka się nowej wersji. W głównej roli gwiazda “Wiedźmina”

“Absolutni debiutanci” – nowy polski serial zmierza na Netfliksa. Jaką historię poznamy tym razem?

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą, nieskrępowaną wolność. To będą ostatnie takie wakacje.

Nastoletni protagoniści to jednak nie wszystko – w “Absolutnych debiutantach” młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatać się będą z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie.

W rolach głównych wystąpili Martyna Byczkowska, którą możecie kojarzyć z netfliksowego “W głębi lasu” oraz “Skazanej”, Jan Sałasiński, który debiutował małą rólką w “Zielonej granicy” Agnieszki Holland, oraz Bartłomiej Deklewa, który już w “#BringBackAlice” pokazał swój olbrzymi potencjał. Na ekranie towarzyszyć im będą m.in. Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Andrzej Konopka i Anna Krotoska.

“Absolutni debiutanci” – premiera już wkrótce. Kiedy serial zadebiutuje w ofercie Netfliksa?

Za kamerą stanęły Katarzyna Warzecha i Kamila Tarabura, która wraz z Niną Lewandowską napisała też scenariusz. “Absolutni debiutanci” liczą łącznie 6 odcinków i wszystkie pojawią się w bibliotece Netfliksa w dniu 25 października br.

Sonda
Lubisz polskie seriale?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Źródło: “Absolutni debiutanci” zmierzają na Netfliksa – szykuje się kolejny polski hit? (WIDEO)