ABBA powraca po 35 latach przerwy! Szczegóły reaktywacji

i

Autor: Materiały prasowe

Abba - nowe piosenki legendarnego zespołu pojawią się w 2021 roku!

2021-05-12 11:30

Ten wywiad, którego udzielił członek legendarnego zespołu Abba rozpalił na nowo wyobraźnię fanów twórczości szwedzkiego zespołu, który począwszy od 1972 roku zajmuje się tworzeniem muzyki. Mnóstwo utworów tej formacji wykorzystywanych było w produkcjach filmowych na całym świecie, a kapela doczekała się miana legendarnej i kultowej. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już w 2021 roku usłyszymy ich nowe hity! Jak to możliwe?

Od kilkunastu dobrych lat w sieci krążyły plotki o tym, że zespół Abba miałby zostać reaktywowany, ale na przestrzeni lat okazała się, że to jednak stosunkowo płonne nadzieje. Nagle wszystko się zmieniło!

Nowe piosenki zespołu Abba w 2021

Nowe piosenki zespołu Abba, które ukarzą się w 2021 roku, to efekt ciężkiej pracy muzyków w studio nagraniowym. Zanim jednak stanęli na nowo przed mikrofonem, spotkali się w Sztokholmie. Właśnie tu wspólnie podjęli decyzje, że najwyższy czas na to by znów zrealizować wspólny projekt. - W tym roku będzie nowa muzyka, to pewne. To już nie jest kwestia tego, że to może się wydarzyć. To się wydarzy." - mówi w wywiadzie dla The Herald Sun 76-letni Björn Ulvaeus.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath
Sonda
Lubisz zespół Abba?