BTS

i

Autor: screen z YouTube: BTS BTS

5 rekordów Guinnessa w rękach BTS! Wielki rekord pobity

2021-05-31 10:51

Ewidentnie członkowie południowokoreańskiej formacji mają kolejne powody do zadowolenia i dumy! Przyzwyczailiśmy się już w ostatnim czasie do tego, że to właśnie muzycy z BTS zgarniają dosłownie wszystkie możliwe muzyczne nagrody. Już nie tylko najwięcej sprzedanych płyt, odsłuchań w sieci i sprzedanych biletów, ale również najwięcej nagród Guinnessa należy do tego kochanego na całym świecie zespołu!

Księga Rekordów Guinnessa podała nowe i zaskakujące informacje. Liczby przyprawiają o zawrót głowy, ponieważ takich wyników, nie tylko sprzedażowych, dotychczas nie udało się osiągnąć komukolwiek na świecie. BTS zmieniają zasady gry!

5 rekordów Guinnessa w rękach BTS!

5 rekordów Guinnessa jest już w rękach formacji BTS po premierze ich najnowszego albumu Butter! W dniu 25 maja 2021 roku dowiedzieliśmy się jakie rekordy pobili członkowie południowokoreańskiej  formacji. Pierwszy z nich dotyczył osób oglądających premierę w czasie rzeczywistym naraz. Liczba widzów wyniosła aż 3,9 miliona osób. Wynikiem tym grupa pobiła wynik ustanowiony rok wcześniej również przez siebie o niemalże milion.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Butter pobiło kolejne rekordy w następujących kategoriach: najchętniej oglądany teledysk w trakcie 24 godzin, a także najchętniej oglądany teledysk K-popowej grupy w trakcie 24 godzin. W trakcie 24 godzin od premiery - Butter odnotowało 108 milionów wyświetleń. Dodatkowo BTS zdeklasowało rywali w aplikacji Spotify. W tym miejscu Butter odnotowało 11 milionów wyświetleń na przestrzeni 24 godzin od chwili udostępnienia. Liderem w tej kategorii jeszcze tydzień temu pozostawał Justin Bieber i Ed Sheeran - panowie mogli pochwalić się wynikiem 10,87 milionów odtworzeń. 

BTS pobili muzyków z zespołu Coldplay!

BTS pobili muzyków z zespołu Coldplay w zestawieniu najchętniej odtwarzanych grup na Spotify! jak dotychczas zespołu posłuchało łącznie 16,37 miliona unikalnych fanów z całego świata. Nie zanosi się aby w najbliższym czasie jakakolwiek formacja zdołała pobić rekordy ustanowione przez BTS, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?