5 piosenek Rammstein zagranych na lirze korbowej. Michalina Malisz nagrywa wyjątkowe covery [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/michalinamaliszhg/about

5 piosenek Rammstein zagranych na lirze korbowej. Michalina Malisz nagrywa wyjątkowe covery [WIDEO]

2021-02-11 9:51

Rammstein mają fanów na całym świecie, co oczywiście wiąże się z tym, że często pojawiają się covery utalentowanych miłośników niemieckiej grupy. Michalina Malisz postanowiła nagrać specjalny cover grupy, używając liry korbowej.

Rammstein są gwiazdami, które cały czas notują przypływ fanów i często są to ludzie, którzy sami tworzą muzykę. Oczywiście, im więcej fanów, tym więcej coverów, które w różny sposób ukazują twórczość grupy. Tym razem doczekaliśmy się przeróbki w innym klimacie. 5 najsłynniejszych riffów zespołu zostało zagranych na lirze korbowej!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein zagrany na lirze korbowej. Ten cover was zaskoczy [WIDEO]

Michalina Malisz od dłuższego czasu prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie umieszcza różne nagrania. Artystka związana z zespołem Eluveitie, skupiła się również na ukazywaniu magii liry korbowej. Połączenie tego instrumentu i muzyki metalowej, to coś co cały czas ciekawi, a gdy do tego doda się takie zespoły jak Rammstein, to robi się coraz ciekawiej. Artystka postanowiła nagrać specjalny cover, który ukazał 5 riffów niemieckiej grupy w nowej aranżacji. Posłuchajcie, jak Rammstein brzmi na lirze korbowej:

Przypomnijmy, że Rammstein zapowiedzieli najnowszy album, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Nie znamy żadnych szczegółów, jednak grupa podkreśla, że przez brak koncertów, miała sporo czasu na tworzenie nowego materiału.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat