40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

2019-10-23 15:20
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=3f2g4RMfhS0

Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.

Historia AC/DC zaczyna się tam, gdzie postać Bona Scotta, o której powiedziano już bardzo wiele i za każdym razem wniosek jest jeden, wokalista odszedł za wcześnie. Oczywiście, grupa pamięta o zmarłym koledze, jednak Australijczycy, również nie zapominają i w 40 rocznicę śmierci, planują coś wyjątkowego.

PAUL MCCARTNEY NIE ŻYJE OD 50 LAT? DAVE GROHL ODNIÓSŁ SIĘ DO TEORII


W 40 rocznicę śmierci Bona Scotta, w Australii pojawi się prawdziwa 'autostrada do piekła'

19 lutego 2020 roku minie 40 lat od tragicznej śmierci Bona Scotta. Z tej okazji, przygotowano na finał Perth Festival, który odbędzie się 1 marca 2020 roku specjalną imprezę, którą nazwano 'Autostradą Do Piekła'.

UKRAIŃSKI KOSMITA I BILLIE EILISH WE WSPÓLNYM NUMERZE. TA PRZERÓBKA WAS OCZARUJE [WIDEO]


Cała impreza będzie polegała na tym, że 10-kilometrowy odcinek autostrady zostanie zamknięty dla ruchu na 10 godzin. Podczas tych 10 godzin, zostaną zorganizowane różne imprezy, specjalna parada oraz występy coverbandów AC/DC. Do tego, zagrać ma Orkiestra Symfoniczna z Perth, która wykona numery AC/DC. Dodatkowo, zorganizowane zostaną specjalne panele dyskusyjne oraz wystawy sztuki.

Trzeba przyznać, że Australijczycy potrafią się bawić w rockowym stylu.