Kultowe cytaty z serialu 13 posterunek 2

i

Autor: AKPA

quizy

"13 posterunek 2" pełen jest niezapomnianych cytatów - rozwiąż quiz z tekstów w kultowego serialu

W drugiej części kultowego serialu "13 posterunek", podobnie jak w pierwszej, nie zabrakło cytatów, które i dziś wywołują uśmiech na twarzy. Pamiętasz, która postać dane zdanie wypowiedziała? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Quiz o serialu "13 posterunek 2". Pamiętasz te słynne cytaty?

Na początku 2000 roku swoją premierę miał drugi sezon kultowego dziś sitcomu "13 posterunek". Akcja serialu wciąż się toczy się tytułowy posterunku, który mieści się na peryferiach Warszawy, ale sporo za to dzieje się w życiu samych bohaterów. 

W "13 posterunku 2" Czarek (w tej roli Cezary Pazura), który był do tej pory posterunkowym, zostaje zastępcą komendanta, ale szybko jednak traci do stanowisko na rzecz nowego bohatera, Rysia (Arkadiusz Jakubik). 

Cezary Pazura: Zbankrutowałem i siedziałem w kieszeni Olafa Lubaszenki | Mellina

W drugim sezonie sitcomu większą rolę odgrywa posterunkowa Andżelika (Joanna Jędrejek), policjantka z Płocka, którą mogliśmy zobaczyć w pierwszej odsłonie "13 posterunku" (była jedną z finalistek konkursu, w którym wybierano najpiękniejszą policjantkę). W kobiecie zakochuje się natychmiast sam komendant (Marek Perepeczko). Z kolei Kasia (Aleksandra Woźniak) dostaje awans i wyjeżdża do Radomia, ale... po pewnym czasie powraca do Warszawy. 

W drugiej części "13 posterunku", podobnie jak w pierwszej, pojawiło się mnóstwo cytatów, które przeszły do historii. Czy pamiętasz je wszystkie? Sprawdź się w naszym quizie. Wystarczy dopasować odpowiednią kwestię do osoby, która wypowiedziała ją w sitcomie. Prawdziwi fani z pewnością bez żadnych większych problemów zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Rozwiąż nasz quiz:

Kultowe cytaty z serialu "13 posterunek 2". Pamiętasz kto je powiedział? Rozwiąż nasz quiz

Pytanie 1 z 10
"Jestem ciekawym człowiekiem. Studiuję życie ogórków!". Czyje to słowa?