Znów to zrobił! Tommy Lee udostępnił kolejne NAGIE zdjęcie na Twitterze. Przesada?

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News Tommy Lee udostępnił kolejne nagie zdjęcie

Znów to zrobił! Tommy Lee udostępnił kolejne NAGIE zdjęcie na Twitterze. Przesada?

2023-02-10 13:32

Tommy Lee uwielbia znajdować się w centrum zainteresowania. Perkusista Mötley Crüe jest prawdziwym mistrzem w tworzeniu skandali, których zazwyczaj jest głównym bohaterem. W sierpniu cały świat pisał o tym, iż muzyk wrzucił na swoje social media kompletnie nagie selfie. Choć Tommy później się z tego tłumaczył, to teraz... zrobił to ponownie!

Tommy Lee zyskał sławę na całym świecie jako perkusista zespołu Mötley Crüe. Grupa była jednym z najważniejszych graczy hard rocka lat 80., a o jej hulaszczym trybie życia rozpisywały się wszystkie gazety. Choć z czasem popularność formacji spadła, to muzyk znów znalazł się na ustach całego świata w latach 90., gdy po zaledwie czterech dniach znajomości został mężem Pameli Anderson. Paparazzi śledzili każdy ruch pary, a jeszcze głośniej zrobiło się o niej, gdy światło dzienne ujrzała seks taśma małżeństwa. Para rozstała się wiele lat temu, Pamela próbuje ułożyć sobie życie i skupia się na rozwoju zawodowym, z dala od skandali. Tommy natomiast od nich nie stroni.

Nagi Tommy Lee i tłumaczenie

W sierpniu ubiegłego roku świat doznał szoku, gdy w oficjalnych social mediach perkusisty pojawiło się jego... kompletnie nagie selfie. Muzyk nie zdecydował się usunąć zdjęcia, później zaś tłumaczył się, że był wtedy w ciągu alkoholowym i nie myślał zbyt trzeźwo. Czyżby Lee teraz znów miał problemy z używkami? Do sieci trafiło KOLEJNE nagie zdjęcie muzyka. 

Zobacz także: Tommy Lee szokuje! Perkusista Mötley Crüe wstawił na swoje sociale KOMPLETNIE nagie zdjęcie

KOLEJNE nagie zdjęcie w social mediach Tommy'ego Lee!

W nocy 7 lutego na Twitterze perkusista udostępnił zdjęcie swoich... jąder i pośladków. W opisie nawiązał do gry słów, pisząc o orzeszkach (w USA potocznie słowa "nuts" używa się jako określenie na jądra). Lee oznaczył do tego... markę Mr. Peanut, próbując namówić ją do nawiązania współpracy. Fotografia spotkała się z bardzo ostrymi reakcjami Internautów, których przestają już bawić wybryki muzyka. Nieocenzurowane zdjęcie można zobaczyć pod linkiem, jednak na własną odpowiedzialność.

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Hej @MrPeanut, nawiążmy współpracę!… Przyniosę ORZESZKI!!!! - napisał Tommy Lee na Twitterze.