Zespół Scoop Out prezentuje singiel Jesteś w porządku. To zapowiedź albumu

i

Autor: Screen z YouTube/Scoop Out Singiel od zespołu Scoop Out

Zespół Scoop Out prezentuje singiel "Jesteś w porządku". To zapowiedź albumu

2023-06-21 9:23

Trójmiejski indie rockowy zespół Scoop Out zaczyna bardzo mocną ofensywę, która ma zostać zwieńczona pełnoprawnym materiałem! Na pierwszy ogień idzie singiel "Jesteś w porządku” – bardzo wakacyjny, do którego powstał oficjalny klip. Scoop Out ma szlachetne inspiracje (m.in. Franz Ferdinand, Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys i Maneskin) i własny, niepowtarzalny styl.

Singiel Jesteś w porządku jest tego najlepszym dowodem.  To, na swój własny, wyjątkowy sposób, romantyczny kawałek, okraszony właśnie takim, specyficznym tekstem. Jak mówią twórcy: "Opowiada on historię pary, która przechodzi przez lepsze i gorsze chwile swojego związku". Słowa refrenu „Jesteś w porządku” mają na celu wyznanie swoich uczuć w uszczypliwy sposób.Sam tytuł oraz tekst sugerują, że pomimo wszystkich wad i minusów, ta osoba po prostu jest OK.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Teledysk do singla

Teledysk, będący świetnym uzupełnieniem historii opisanej w tekście, został nagrany w Gdyni, skąd pochodzi zespół Scoop Out. Scenariusz do klipu stworzyli Patryk Krajewski i Sara Włodarczyk, którzy również zajęli się całą produkcją. Pojawiają się tam klimatyczne sceny z plaży, nagrane za pomocą drona, połączone ze scenami kłótni w mieszkaniu i ujęciami z koncertu.Główne role zagrali Kuba Kubiak (wokalista zespołu Scoop Out), oraz Sara Włodarczyk.

Zapowiedź czegoś większego

To pierwszy z całego grona nowych utworów Scoop Out. Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Warto czekać na kolejne numery, które zespół głośno zapowiada! Złożą się one na pełnoprawny album, którego premiera już we wrześniu. Promocji materiału będzie towarzyszyła trasa koncertowa po całej Polsce. Już 16 lipca ukaże się kolejny kawałek, Niewygodny spokój.

Skład zespołu: Kuba Kubiak - wokal, gitara Mateusz Jastrząbek - bas Lilianna Jaworska - perkusja.