Zespół MISSIO wystąpi w Warszawie

i

Autor: Materiały prasowe

Zespół MISSIO wystąpi w Warszawie już w czerwcu! Szczegóły wydarzenia

2024-02-13 11:54

Amerykański pop-rockowy zespół MISSIO wystąpi w warszawskim klubie Proxima. Już w czerwcu usłyszymy ich największe kawałki, m.in. przełomowe „Middle Fingers”.

Zespół MISSIO został założony w 2015 roku przez Matthew Brue’a, do którego rok później dołączył klawiszowiec David Butler. MISSIO zadebiutowali krążkiem Loner [2017], który okazał się wielkim sukcesem, zyskał sympatię fanów i uznanie krytyków. Magazyn Rolling Stone określił ich jako jeden z najbardziej obiecujących nowych zespołów, a utwór „Middle Fingers” znalazł się w zestawieniu Top 10 Billboard’s Alternative Songs.

Rosnącą sympatię publiki przyniosły zespołowi takie kawałki jak „Everybody Gets High” czy „Bottom of the Deep Blue Sea”, które zanotowały miliony odtworzeń w serwisach streamingowych.

MISSIO wydali swój drugi album The Darker the Weather // The Better the Man w połowie 2019 roku, poszerzając swoją dyskografię o utwory takie jak „I See You”, który przez 9 tygodni zajmował pierwsze miejsce na Sirius XM Alt 18. MISSIO wydając dwa albumy zgromadzili prawie miliard odtworzeń w ciągu zaledwie trzech lat. 12 stycznia 2024 ukazał się najnowszy singiel zespołu zatytułowany „F*ck it”. Zapowiada on nadchodzący album I Am Cinco, który ukaże się już 3 maja 2024.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

MISSIO w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

MISSIO jest zespołem znanym z przemyślanych tekstów, surowych emocji, ale także czystej zabawy. Występowali na największych festiwalach w USA, a także jako support artystów takich jak 30 Seconds To Mars, MUSE czy Yungblud. Teraz, w ramach trasy promującej najnowszy album, MISSIO powrócą do Europy i zagrają w warszawskim klubie Proxima już 10 czerwca 2024 roku. 

Bilety dostępne do zakupu poprzez eBilet, Ticketmaster.

Start sprzedaży biletów - 16 lutego, godz. 10:00