Zespół Horta prezentuje klip do utworu Księżyca blask

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Krzysztof Kadis Nowy teledysk zespołu Horta

Zespół Horta prezentuje klip do utworu "Księżyca blask"

2023-06-19 15:05

HORTA to rockowy zespół, który powstał w 2022 roku a na koncie ma już wiele wspaniałych koncertów m.in. trasa "Blue" z zespołem Closterkeller, koncert z zespołem Nenufar oraz przed samym zakończeniem 2022 roku wydarzenie "Odważnie w przyszłość" w Zakopanem, gdzie scenę dzielili z Zespołami Turbo i Sting Ray. Formacja właśnie wydała klip do nowego singla!

Zespół Horta to rockowy klimat. Enigmatyczni muzycy przyciągają pod scenę coraz więcej zafascynowanych osób. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ten zespół.. Ekscentryczne makijaże jak ich stroje łączą się w całość z muzyką tworząc niepowtarzalne wrażenia zmysłowe. Jak sami mówią o sobie „Tworzymy rockowy kolektyw artystyczny stawiający na teatralność i łączący formy klasyczne z nowoczesnością “ – i widać to w każdym ich wykonanym utworze. Każdy koncert to pełne energii muzyczne show, którego dopełnieniem są staranne makijaże i projektowane na zamówienie kostiumy. Klimat jaki tworzą na scenie przyciąga coraz więcej spragnionych nowych doznań muzycznych ludzi, którzy szybko zmieniają się w fanów zespołu.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Nowy teledysk zespołu Horta

W marcu zespół wydał swój najnowszy album, zatytułowany Księżyc i Mars. Album składa się z dziesięciu kompozycji, będących fuzją najlepszych cech muzyki rockowej i elektronicznej. Na płycie znajdziecie zarówno ballady, jak i mocniejsze brzmienia. Najnowszym singlem, promującym wydawnictwo, jest utwór Księżyca blask. Wideo do niego stworzył gitarzysta zespołu Łukasz Kufa, którego wspomogła... sztuczna inteligencja!