HORTA - nowy album zespołu jest już dostępny! Jak brzmi Ksiezyc i Mars?

i

Autor: Materiały prasowe Nowy album zespołu HORTA

HORTA - nowy album zespołu jest już dostępny! Jak brzmi "Księżyc i Mars"?

2023-03-02 16:18

HORTA to rockowy zespół, który powstał w 2022 roku a na koncie ma już wiele wspaniałych koncertów m.in. trasa "Blue" z zespołem Closterkeller, koncert z zespołem Nenufar oraz przed samym zakończeniem 2022 roku wydarzenie "Odwaznie w przyszłość" w Zakopanem; gdzie scenę dzielili z Zespołami Turbo i Sting Ray. Formacja właśnie wydała swój najnowszy album!

Zespół Horta to rockowy klimat. Enigmatyczni muzycy przyciągają pod scenę coraz więcej zafascynowanych osób. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ten zespół.. Ekscentryczne makijaże jak ich stroje łączą się w całość z muzyką tworząc niepowtarzalne wrażenia zmysłowe. Jak sami mówią o sobie „Tworzymy rockowy kolektyw artystyczny stawiający na teatralność i łączący formy klasyczne z nowoczesnością “ – i widać to w każdym ich wykonanym utworze. Kto jest ciekawy – może się o tym przekonać idąc na ich koncert - aktualnie HORTA zakończyli trasę z zespołem Closterkeller a 18 grudnia w Zakopanem pożegnali wraz z zespołami Turbo i StingRay koncertowy 2022 rok.

Każdy koncert to pełne energii muzyczne show, którego dopełnieniem są staranne makijaże i projektowane na zamówienie kostiumy. Klimat jaki tworzą na scenie przyciąga coraz więcej spragnionych nowych doznań muzycznych ludzi, którzy szybko zmieniają się w fanów zespołu.

Nowy album zespołu HORTA

Swoją premierę właśnie miał album "Księżyc i Mars" Album składa się z dziesięciu kompozycji, będący fuzją najlepszych cech muzyki rockowej i elektronicznej. Zdaniem muzyków: „Oferujemy dziesięć krótkich opowieści prezentujących świt widziany naszymi oczami, w zgodzie z naszymi emocjami i wrażliwością." Na płycie znajdziecie zarówno ballady, jak i mocniejsze brzmienia. Wraz z premierą wydawnictwa, premierę miał teledysk do utworu ,,Trans". Album dostępny jest na wszystkich platformach cyfrowych od 01.03.2023.

ESKA ROCK mówi o miłości. Dobrze Rockuje #7