Nirvana

i

Autor: Julien’s Auctions/Ferrari Press/East News

Zaśpiewał utwór Nirvany w zupełnie nowej wersji. Jego wykonanie zaskoczyło wszystkich!

2022-04-01 10:08

Uczestnik francuskiej edycji The Voice zaskoczył wszystkich swoim występem. Podczas jednego z odcinków popularnego talent-show zaśpiewał utwór Nirvany w całkowicie nowej wersji. Takiej aranżacji jeszcze nie słyszeliście!

Nirvana to kultowa kapela, której fanom gitarowych brzmień nie trzeba przedstawiać. Kurt Cobain razem ze swoim przyjaciółmi stworzył utwory, które na zawsze zmieniły oblicze sceny grunge'owej. Album "Nevermind" stał się przełomowy dla zespołu, a poza legendarnym "Smells Like Teen Spirit" znalazły się na płycie również takie utwory jak "In Bloom", "Lithium", czy "Come As You Are". O tym ostatnim zrobiło się ostatnio głośno. Jeden z francuskich wokalistów postanowił zaśpiewać numer w jednym z popularnych talent-show. Zdecydował się na własną interpretacje, która wzbudziła mieszane uczucia nie tylko u jurorów, ale samych fanów Nirvany. Poniżej możecie zobaczyć cały występ uczestnika.

Co tam w środku gra? Nirvana

Zaśpiewał utwór Nirvany i zaskoczył wszystkich

Francuski wokalista, Stephen Di Tordo, wziął udział w popularnym programie The Voice. W telewizyjnym show postanowił wykonać kultowy numer Nirvany, tylko trochę w innej wersji. Zaraz po tym, jak krzyknął na scenie "Let's fuck", zaśpiewał "Come As You Are" i... zaskoczył wszystkich. Uczestnik zdecydował się na własną aranżację, która zszokowała wielu fanów. Nawet jurorzy nie wiedzieli jak ocenić cover. Słuchacze są podzieleni. Jednym podoba się nowa wersja, a inni twierdzą, że nie powinno się w takich programach sięgać po repertuar legendy. Ciekawe, czy w kolejnych odcinkach wokalista zdecyduje się ponownie na piosenki Nirvany. Fragment programu możecie zobaczyć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że "Nevermind" to najlepsza płyta Nirvany?