Zaskakująca metamorfoza Agnieszki Chylińskiej w teledysku do Drania! To kolejny rozdział Never Ending Sorry!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej

Zaskakująca metamorfoza Agnieszki Chylińskiej w teledysku do "Drania!" To kolejny rozdział "Never Ending Sorry"!

2023-01-27 11:18

Album „Never Ending Sorry” jest kolejnym niekwestionowanym sukcesem Agnieszki Chylińskiej. Po statucie Złotej, przyszedł czas na Platynową Płytę. Do tej pory, album promowały dwa single: „Jest nas więcej” z gościnnym udziałem Adama Woronowicza i „Kiedyś do Ciebie wrócę” z udziałem Piotra Głowackiego. Ostatni singiel został okrzyknięty Przebojem Roku stacji RMF FM, zaś teledysk odtworzono już ponad 21 milionów razy.

Trzy miesiące po premierze płyty na anteny stacji radiowych i telewizyjnych trafia właśnie kolejny utwór – „Drań”. Jaka wielka gwiazda tym razem zagrała w teledysku? Utworowi towarzyszy klip, który kontynuuje znaną z wcześniejszych teledysków historię. Scenariusz całej historii opowiadanej w teledyskach napisała sama artystka. Ciąg dalszy fabuły z pewnością zaskoczy wszystkich sympatyków Agnieszki, którzy czekają na kolejne odsłony.

Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym... „Drań” jest piosenką o miłości prawdziwej - o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym - Agnieszka Chylińska.

Najpierw były łzy, ale liczy się finał. Agnieszka Chylińska w Esce Rock