Tak trzeba być - Autobus Eska Rock

i

Autor: Materiały prasowe

„Z panią nie pojadę”, czyli jak kobiety radzą sobie za kółkiem autobusu #TakTrzebaŻyć

2022-03-24 8:00

Co sprawia, że dziewczyny siadają za kółkiem autobusu? Jak radzą sobie z codziennym stresem i wielkimi korkami? Co najczęściej słyszą od swoich pasażerów? Panie „kierowniczki” będą gośćmi kolejnego odcinka internetowego programu Eski ROCK „Tak trzeba żyć!”.

„Tak trzeba żyć” to program, którego bohaterami są prawdziwi pasjonaci. Sprawdzamy jak można uczynić ze swojego hobby pracę i odwrotnie. Odsłaniamy kulisy zawodów, dyscyplin sportowych czy podróży, którymi żyją nasi goście. W pierwszym odcinku mieliśmy okazję rozmawiać z konduktorem i kierownikiem pociągu - Przemysławem Brychem, który opowiedział m.in. o tym, co pasażerowie najczęściej zostawiają w pociągach oraz przybliżył najzabawniejsze i najstraszniejsze sytuacje, które mogą się przydarzyć podczas podróży. Teraz postanowiliśmy porozmawiać z kobietami, które zakochały się w prowadzeniu autobusów miejskich. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły na temat nowego odcinka!

Tak trzeba żyć - odcinek 2

W drugim odcinku pojawią się Kasia Dutkiewicz (znana z profilu "Mama za kółkiem autobusu") i Kamila Pawłowska (w sieci funkcjonująca jako "Dziewczyna za kółkiem autobusu"), które zakochały się w prowadzeniu autobusów miejskich. Z Wojtkiem Góralskim rozmawiają o radzeniu sobie z tak zwanymi trudnymi pasażerami, o korkach w mieście, o reakcjach pasażerów na płeć piękną za kierownicą, o najdziwniejszych bagażach przewożonych w autobusach, słuchaniu muzyki i wielu innych tematach. Dowiemy się również co dziewczyny mają wspólnego z Sandrą Bullock i czy ich dzieci także załapały autobusowego bakcyla.