YUNGBLUD

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

YUNGBLUD prezentuje „Abyss” – singiel promujący anime „Kajiu No. 8”

2024-04-08 17:30

YUNGBLUD udostępnił premierowy utwór „Abyss”. Singiel pojawia się w czołówce wyczekiwanego serialu anime Toho Animations zatytułowanego „Kaiju No. 8”. Produkcja bazuje na oryginalnej mandze, której autorem jest Naoya Matsumoto.

Singiel został nagrany podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej YUNGBLUDA po Japonii. Piosenka od początku powstawała z myślą o „Kajiu No. 8” i głównym bohaterze serii – Kafce Hibino. Współautorem „Abyss” jest lider Imagine Dragons Dan Reynolds.

Mówiąc o nowym utworze, YUNGBLUD zauważa:

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Zdarzają się chwile, w których czujemy, że świat jest okrutny i niekoniecznie stworzony dla nas. Myślę, że jest to bardzo pięknie wyrażone w tej historii i naprawdę zgodne z tym, co sam staram się osiągnąć – znaleźć swoje miejsce w świecie, znaleźć przyjaciół. Nie tłumić swoich ukrytych talentów i mocy, nawet jeśli nie możemy być z nich dumni. Bo każdy jest piękny.

YUNGBLUD zapowiedział własny festiwal!

„Kajiu No. 8” zadebiutuje na platformie Crunchyroll już 13 kwietnia. Produkcja trafi do fanów z ponad 200 krajów.

Nowy utwór pojawił się w sieci niedługo po ogłoszeniu pierwszej edycji BLUDFESTU – organizowanego przez YUNGBLUDA festiwalu, który odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia w brytyjskim Milton Keynes Bowl. Artysta zaprosił do udziału w imprezie grono znakomitych gości, dzięki czemu na BLUDFEŚCIE pojawią się nominowany do Grammy Lil Yachty, który ma na koncie współpracę z gospodarzem w kawałku „When We Die (Can We Still Get High?)”, doceniony brytyjski duet rockowy Soft Play, legendarna punkowa kapela The Damned oraz wschodzące gwiazdy – Nessa Barrett, Lola Young i Jazmin Bean.

Oprócz gwiazdorskiego line-upu YUNGBLUD szykuje szereg aktywności, które pozwolą fanom połączyć się i stworzyć zwartą społeczność. Jedną z inicjatyw jest „Make A Friend” – przestrzeń, w której fani będą mogli zawierać nowe znajomości. Na terenie festiwalu staną ponadto bezpłatne fotobudki, pojawi się również wystawa poświęcona YUNGBLUDOWI i jego karierze. Inicjator wydarzenia podkreśla, że festiwal będzie bezpiecznym miejscem, w którym fani będą mogli rozwijać swoją kreatywność. Szczegóły imprezy i bilety znajdują się na bludfest.com.

O artyście

Od początku swojej imponującej kariery YUNGBLUD dbał o rzeszę swoich fanów, tworząc globalną społeczność. W mediach społecznościowych obserwuje go ponad 14,5 mln osób, co pomogło mu ugruntować pozycję jednego z najważniejszych artystów alternatywnych swojego pokolenia. W 2024 r. gwiazda YUNGBLUDA świeci jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej, a jego działania budzą nieustannie rosnącą ekscytację.

Sprawdź, którzy młodzi artyści dowodzą, że rockowe brzmienie ma się świetnie!