Wywiadówka - Zacier

i

Autor: Materiały prasowe

Wywiadówka - gościem trzeciego odcinka podcastu jest grupa Zacier

2021-06-22 11:16

Wywiadówka to podcast Eski ROCK, w którym pojawiają się goście ze świata muzyki. To nie tylko rozmowy z artystami, ale także z ludźmi, którzy zajmują muzyką z tej drugiej strony, jako technicy lub menadżerowie. Na podcast zaprasza Dominik Pajewski. Gościem trzeciego odcinka jest grupa Zacier.

Gośćmi trzeciego odcinka podcastu 'Wywiadówka' są: Mirosław Jędras i Michał Jędras, czyli mówiąc krótko, trzon grupy ZACIER. Spotkanie odbyło się jeszcze przed premierą albumu 'Zgon po placebo' i tydzień przed Zacieraliami, które odbędą się wyjątkowo w lato. Jak powstawał nowy album grupy i czy trudno zorganizować festiwal w trudnym czasie pandemii? Tego dowiecie się z rozmowy, którą przeprowadził Dominik Pajewski.

Wywiadówka - Zacier

Zacier (Grupa Skiflowa Zacier) – polska grupa muzyczna założona w 1984 przez Mirosława 'Zaciera' Jędrasa. Nazwa Zacier została wtórnie rozwinięta jako skrót od: Zrzeszenie Artystów Cierpiących i Entuzjastycznie Rżnących. Album 'Zgon po placebo', zawiera 12 premierowych piosenek, które zostały osadzone w charakterystycznym dla Zaciera klimacie.

Sonda
Zbierasz winyle?