Wywiadówka #2 - Paprodziad. Posłuchaj nowego odcinka naszego podcastu

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Wywiadówka #2 - Paprodziad. Posłuchaj nowego odcinka naszego podcastu

2021-06-17 9:51

W drugim odcinku podcastu 'Wywiadówka', pojawił się Paprodziad, czyli charyzmatyczny lider zespołu Łąki Łan, który niedawno wydał książkę dla dzieci i dorosłych pod tytułem 'Nowe przygody krasnoludków'. Posłuchajcie rozmowy Dominika Pajewskiego, w której nie zabrakło także wątku związanego z Kazimiernikejszyn.

Wywiadówka to podcast Eski ROCK, w którym pojawiają się goście ze świata muzyki. To nie tylko rozmowy z artystami, ale także z ludźmi, którzy zajmują muzyką z tej drugiej strony, jako technicy lub menadżerowie. Podcast prowadzi Dominik Pajewski, a kolejnym gościem jest Paprodziad, czyli charyzmatyczny wokalista i tekściarz grupy Łąki Łan.

Wywiadówka #2 - Paprodziad kolejnym gościem podcastu Eski ROCK

Spotkanie odbyło się chwilę przed występem zespołu w Warszawie, ale nie zabrakło także tematów związanych z Kazimiernikejszyn, koncertów dla zaszczepionych i książki Paprodziada, której tytuł to 'Nowe przygody krasnoludków'. Posłuchajcie obszernej rozmowy, z której możecie dowiedzieć się też, co smuci Paprodziada, który zazwyczaj jest pogodną osobą.

Sonda
Czy zdążyłeś się już zaszczepić przeciw Covid-19?