Lemmy nie chciał reaktywacji składu Motörhead z 'Ace Of Spades'. Dlaczego?

i

Autor: screen: https://youtu.be/3mbvWn1EY6g

Wspierasz akcję 'Movember'? Zapuść wąsy jak Lemmy Kilmister!

2021-11-04 10:36

Movember to jedna z czołowych organizacji promujących opiekę zdrowotną dla mężczyzn na całym świecie. Skupiają się na: zdrowiu psychicznym (w szczególności przeciwdziałając samobójstwom) oraz profilaktyce i przeciwdziałaniu rakowi prostaty i jąder. Wsparcie akcji można pokazać poprzez zapuszczenie wąsów, jednak można zrobić to też na rockowo, upodabniając się do Lemmy'ego.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości o zdrowiu i zagrożeń, zachęcaniu do badań i profilaktyki oraz zbieranie środków niezbędnych w walce z chorobami. A polegać będzie ona na ogoleniu się 31.10.2021r. i zapuszczaniu przez cały listopad wąsów, z których słynął niezastąpiony lider Motörhead i jedna z największych ikon rock'n'rolla - Ian 'Lemmy' Kilmister.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Wspierasz akcję 'Movember'? Zapuść wąsy jak Lemmy Kilmister! Jeżeli nie jesteś pewien, możesz sprawdzić to poprzez specjalną aplikację

Jeżeli masz obawy, jak możesz wyglądać w specyficznych wąsach Lemmy'ego, to powstała specjalna aplikacja, dzięki której możesz sprawdzić, jak wyglądałbyś w wąsach lidera Motörhead. Specjalny filtr znajdziecie na Facebooku i Instagramie, wpisując Lemmy Movember. 

Movember to jedna z czołowych organizacji promujących opiekę zdrowotną dla mężczyzn na całym świecie. Skupiają się na: zdrowiu psychicznym (w szczególności przeciwdziałając samobójstwom) i profilaktyce i przeciwdziałaniu rakowi prostaty i jąder.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu