Wrona zapowiada minialbum kolejnym singlem! Czas na Boys Will Be Boys

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Magda Kowalik Wrona zapowiada minialbum kolejnym singlem! Czas na "Boys Will Be Boys"

WRONA z nowym teledyskiem! Młoda artystka zaprasza na koncerty!

2023-03-06 14:07

„Kryzys Tożsamości” to pierwszy utwór WRONY od czasu świetnie przyjętego debiutanckiego albumu „Sen o smaku lukrecji” wydanego w 2021 roku. Ten kawałek to mieszanka wybuchowa - emocjonalny tekst o ‘chorej głowie’ połączony z elektroniczną produkcją czerpiącą garściami z punkowej duszy WRONY.

Singiel jest zapowiedzią nowej ery i zupełnie nowego wydawnictwa, z którego materiał będzie można usłyszeć już za kilka tygodni na wiosennej trasie koncertowej w 7 dużych miastach w Polsce.

Kim jest WRONA?

Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" organizowanego przez Radio Czwórka. Jako nastolatka zdobywała doświadczenie sceniczne grając na perkusji w punkowym girlsbandzie Brain's All Gone, koncertując głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Solowy projekt WRONY to międzygatunkowy koktajl. Eksperymentalna, elektroniczna muzyka pełna jest młodzieńczej energii, która trafia do wrażliwego słuchacza. Bezkompromisowe, szczere i przepełnione melancholią teksty, świadczą o szczególnym darze obserwacji. W 2021 ukazał się debiutancki album "SEN O SMAKU LUKRECJI", będący w całości autorskim przedsięwzięciem artystki.

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Koncerty anto9 & WRONA:

  • 22.03. Warszawa, Hydrozagadka
  • 23.03. Łódź, Wooltura
  • 25.03. Poznań, Schron
  • 30.03. Wrocław, Alive
  • 31.03. Katowice, Rajzefiber
  • 14.04. Rzeszów, Kino Za Rogiem
  • 19.04. Kraków, Pod Jaszczurami

Bilety dostępne są pod linkiem.