Wokalista Smash Mouth odszedł z zespołu, po tym jak koncert okazał się katastrofą [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=ajByajpYy4w&t=150s

Wokalista Smash Mouth odszedł z zespołu, po tym jak koncert okazał się katastrofą [WIDEO]

2021-10-14 12:56

Zespół Smash Mouth, to grupa, która najbardziej stała się rozpoznawalna przez piosenkę napisaną na potrzeby filmu 'Shrek'. Nie wszyscy wiedzą, że grupa jest cały czas aktywna i regularnie koncertuje. Niestety, ten stan rzeczy może się zmienić, ponieważ wokalista grupy, postanowił opuścić szeregi i to po tym, jak koncert okazał się totalną klapą.

Zespół Smash Mouth znany jest głównie z piosenki do filmu 'Shrek', która do dzisiaj jest ogromnym hitem. Niestety, z biegiem lat, popularność zespołu spadała, jednak nadal wielu fanów zostało przy grupy. W USA Smash Mouth regularnie koncertują, jednak to także może się skończyć, ponieważ z zespołu odszedł wokalista Steve Harwell. Wszystko przez kontrowersyjne zachowanie podczas jednego z koncertów.

Wywiadówka - Grabaż

Wokalista Smash Mouth odszedł z zespołu, po tym jak koncert okazał się katastrofą [WIDEO]

Podczas koncertu na festiwalu w Bethel w stanie Nowy Jork, wokalista zespołu mocno stracił kontakt z rzeczywistością i zaczął wyklinać fanów, a to co robił, nie przypominało śpiewu. Jak napisano w oświadczeniu od zespołu:

Steve od ośmiu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi i podczas ostatniego koncertu doświadczył objawów bezpośrednio powiązanych z jego aktualnym stanem. Steve odchodzi ze Smash Mouth, żeby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Sam Steve Harwell powiedział w wywiadzie dla TMZ, że potrzebuje odpoczynku od muzyki:

Dziękuję naszym lojalnym fanom. Starałem się pokonać moje problemy fizyczne i psychiczne, żeby dla was wystąpić, ale nie byłem w stanie. Jestem ciekaw, co Smash Mouth zrobi dalej i teraz zaliczam się do jego najnowszych fanów.

Harwell był wokalistą Smash Mouth od 1994 roku. Zobaczcie nagranie z feralnego koncertu:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!