Wokalista Korn otwiera sklep dla zwierząt. Będzie rockowo!

i

Autor: Pixabay / Isntagram

Wokalista Korn otwiera sklep dla zwierząt. Będzie rockowo!

2022-10-07 15:36

Wiele artystek i artystów wykorzystuje swoją pozycję w kulturze i społeczeństwie by pomagać zwierzętom i promować adopcje ze schronisk. Jonathan Davis jest jednym z nich: otwiera właśnie swoją markę dla zwierzaków i od razu zaprasza do współpracy organizacje zajmujące się pomocą zwierzętom. Tak trzymać!

Marka Davisa nazywać się będzie „Freak on a leash”, co w oczywisty sposób nawiązuje do jednego z największych przeboju grupy Korn. W ofercie sklepu mają znajdować się przede wszystkim akcesoria dla zwierzaków w estetyce rockowej oraz horrorowej. Mają być wykonywane z wysokiej jakości materiałów: skóry, nylonu i brązu. Oprócz smyczy czy obroży spodziewamy się także zabawek i maskotek dla psów. Marka ma oficjalnie ruszyć 28 października, jednak w terenie ma swoją premierę znacznie wcześniej.

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

Davis zamierza wystawić się ze stoiskiem na festiwalu Aftershock, gdzie zaprosił także promującą adopcje ze schronisk inicjatywę „Take me home”. Część zysków z festiwalu także zostanie przeznaczona na pomoc tej organizacji. Oprócz zapowiedzi sklepu na Instagramie artysty możecie zobaczyć dodane ostatnio zdjęcie jego nowego czworonożnego przyjaciele o stosownym do zainteresowań Davisa imieniu: Dante.