Within Temptation utworem Wireless zapowiada nowy album!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Tronckoe Nowy utwór od Within Temptation

Within Temptation utworem "Wireless" zapowiada nowy album!

2023-05-19 13:58

Po pojawieniu się w 2022 roku w roli gościa specjalnego Iron Maiden podczas tournée po Ameryce Północnej i wyruszeniu wspólnie z Evanescence w długo oczekiwaną europejską trasę „Worlds Collide Tour”, na którą sprzedano prawie 200 000 biletów - zespół Within Temptation ujawnia nowy singiel i zapowiada swój nowy album! Ten rok będzie należał właśnie do nich!

Nowy utwór Within Temptation „Wireless”, rozpoczyna odliczanie do długo oczekiwanej premiery ich ósmego albumu studyjnego, który ma się ukazać jeszcze w tym roku!

Ognisty i ciężki „Wireless” oznacza początek nowej ery dla zespołu - ery, w której zachowując swoje DNA i charakterystyczne brzmienie - tworzą coś więcej. Pod względem lirycznym zespół nie boi się podejmować wielu ważnych kwestii politycznych i społecznych, które istnieją w dzisiejszym świecie, a nowy singiel skierowany jest do tych, którzy, głodni wojny i zamieszania, manipulują i kontrolują media.

Within Temptation o nadchodzącej płycie, najnowszej EP-ce i trasie koncertowej

’Wireless’ to piosenka o żołnierzu, który idzie na wojnę przekonany, że idzie w słusznej sprawie. Jest indoktrynowany przez media kontrolowane przez rząd i myśli, że zostanie powitany z powrotem jako zbawca, ale dowiaduje się, że został wykorzystany. Ludzie postrzegają go jako brutalnego zdobywcę, a teraz znajduje się po złej stronie. Jego życie i życie wielu ludzi zostało zniszczone, a on sam oraz wielu innych - oszukany - komentuje Sharon den Adel.

Nowości od Within Temptation

Wszystko wskazuje na to że „Wireless” od razu stanie się ulubionym utworem fanów i miejmy nadzieję, że pojawi się na nadchodzących festiwalowych występach formacji w całej Europie tego lata, w tym na długo oczekiwanym powrocie na Download Festival w Wielkiej Brytanii 9 czerwca i Download Festival Germany 23 czerwca, a także Hellfest we Francji 17 czerwca.

Bądźcie przygotowani – nadchodzi nowy album Within Temptation… i dużo więcej!