Within Temptation i “Don’t Pray For Me”! Nowy singiel zespołu jest już dostępny

i

Autor: Materiały prasowe Nowy utwór grupy

Within Temptation i “Don’t Pray For Me”! Teledysk do numeru to prawdziwa surrealistyczna magia!

2022-07-14 10:55

„Żyjemy w świecie, w którym mieszają się kultury i przekonania, a jednocześnie dominują akty nietolerancji i niesprawiedliwości”- stwierdza Within Temptation. „Zarówno problemy społeczne, jak i szybki wzrost sub-wierzeń spowodowały strach, fragmentację i separację”. Najnowszy singiel zespołu „Don’t Pray For Me” to hymn o pogoni za własnym losem.

Don’t Pray For Me to czwarty singiel z serii niezależnych wydawnictw Within Temptation. Zespół zajęty był w studiu pisaniem i nagrywaniem zupełnie nowych piosenek na swój nadchodzący album, którego premiera zapowiadana jest na przyszły rok. Pozostała część 2022 roku zostanie wypełniona koncertami na europejskich letnich festiwalach, trasą po USA z Iron Maiden i wspólną europejską trasą wraz z Evanescence jesienią 2022 roku.

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

Teledysk do "Don't Pray for Me" jest już dostępny!

Legendarni liderzy mrocznych acz przebojowych dźwięków opublikowali także teledysk do najnowszego singla!. Wideo przedstawia zespół występujący w gigantycznej świątyni, a przeplatane jest surrealistycznymi portretami i okultystycznymi obrazami. Sprawdź te klimatyczne nagranie poniżej!

Don’t Pray For Me walczy z narzucaniem innym przekonań i lęków oraz daje świadectwo akceptacji własnej podróży każdego z nas. To hymn o konfrontacji z faktem, że przekonania mogą być płynne, różnorodne lub, szczerze mówiąc, odmienne. Piosenka opowiada o umożliwieniu ludziom podążania za własnym przeznaczeniem. - mówi Sharon den Adel.

Powrót na trasę koncertową

Po pracowitym letnim sezonie festiwalowym Within Temptation wyruszy w trasę po USA z Iron Maiden, a następnie rozpocznie długo wyczekiwaną europejską trasę z Evanescence, która ostatecznie odbędzie się w listopadzie/grudniu 2022 roku.  Trasa The Worlds Collide Tour, na którą sprzedano już 175 000 biletów w 8 krajach, obejmuje m.in. takie miejsca jak: O2 Arena w Londynie, AccorHotels Arena w Paryżu, Velodrom w Berlinie i Palais 12 w Brukseli.