Witek Muzyk Ulicy

i

Autor: Screen facebook.com/WitekMuzykUlicyOfficial

Witek Muzyk Ulicy nie żyje. Artysta miał zaledwie 42 lata

2024-01-05 15:09

Jako wolontariusz uczył za darmo muzyki w szkole, pisał przejmujące piosenki i grał na ulicach. Był prawdziwie niezależny i szczery śpiewając „nie kupi cię nikt”. Jego talent doceniły milinoy widzów w sieci i tysiące fanów rocka na Pol'and'Rock Festival 2019.

Witold Mikołajczuk zostanie zapamiętany jako wrażliwy artysta i człowiek o pięknym sercu, który starał się dzielić muzyką. Jego amatorskie nagrania koncertów na warszawskich ulicach zdobywały wielkie zasięgi w internecie, a popularność przełożyła się na wynik zbiórki wśród fanów na wydanie płyty „Gram dla Was” w 2016 roku. Dwa lata później ukazał się kolejny, także ufundowany przez fanów album „Folko Rocko Punko Polo”.

O śmierci muzyka poinformował jego oficjalny profil.

- Witku zmieniłeś nasze postrzeganie świata i muzyki, jesteśmy wdzięczni za każdą wspólną chwilę, spotkania, koncerty i piękno, które dałeś światu – wspominają go najbliżsi.

Oto występ Witka Muzyka Ulicy podczas festiwalu Pol'and'Rock Festival 2019. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi artysty, którego muzyka dawała tyle radości i refleksji.

Artystki i artyści rockowi, którzy odeszli w ciągu ostatniego roku