Jon Bon Jovi

i

Autor: Wikimedia Commons/slgckgc

Wiadomości

W Nashville można zobaczyć... hologram Jona Bon Joviego. Muzyk otworzył halę koncertową połączoną z barem

Jon Bon Jovi otworzył ostatnio halę koncertową z barem. W środku obiektu, który znajduje się w Nashville, można znaleźć m.in. jego hologram. Wygląda jak żywy!

W Nashville można zobaczyć hologram Jona Bon Joviego!

Jon Bon Jovi, lider formacji Bon Jovi, nie tak dawno otworzył w Nashville halę koncertową połączoną z barem. Cały obiekt nazywa się JBJ’s Nashville. W czasie uroczystej inauguracji tego miejsca, która odbyła się na początku czerwca, koncert-niespodziankę dał sam Bon Jovi ze swoimi kolegami z zespołu. 

W ramach pokazu wybrzmiało pięć utworów: "Blood on Blood", "Born to Be My Baby", "Legendary", "We Weren't Born to Follow" i "You Give Love a Bad Name". Co istotne, Jon Bon Jovi zdawał się być w miarę dobrej formie i świetnym nastroju. Przypomnijmy, że przez ostatni czas zmagał się on z bardzo poważnymi problemami z głosem. 

Teraz natomiast na terenie JBJ’s Nashville zainstalowano... hologram Jona Bon Joviego. 

Bon Jovi - największe przeboje legendy rocka lat 80.

Odpowiada za niego firma Proto Hologram Inc. Dodajmy, że jest to pierwszy tego typu hologram w historii, który został na stałe zamontowany w dedykowanym lokalu muzycznym czy restauracji. Według zapowiedzi jeszcze w tym roku mają pojawić się także wirtualne podobizny reszty członków zespołu. 

Jestem podekscytowany widząc, jak Jon Bon Jovi integruje technologię Proto Hologram w JBJ's Nashville. Nasza technologia przekształca występy na żywo w doświadczenie "Runaway", umożliwiając artystom takim jak Jon Bon Jovi kontakt z publicznością w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy. To zaszczyt być częścią tak innowacyjnego projektu i nie mogę się doczekać, aż fani doświadczą tej magii na własnej skórze – powiedział David Nussbaum, założyciel Proto Hologram. 

Na sam koniec dodajmy, że obiekt JBJ's Nashville ma niecałe 3500 metrów kwadratowych powierzchni. Na parterze znajduje się scena. Nie brakuje także na ścianach lokalu zdjęć grupy Bon Jovi. 

Formacja ostatnio powróciła z nowym albumem "Forever", którego recenzję znajdziecie na naszej stronie

Oto najlepsze albumy w dorobku Bon Jovi:

Listen on Spreaker.