Travis Barker został ojcem! Jego syn otrzymał imię bardzo w stylu blink-182

i

Autor: Amy Harris/Invision/East News Travis Barker i Kourtney Kardashian powitali na świecie syna!

Travis Barker został ojcem! Jego syn otrzymał imię bardzo w stylu blink-182

2023-11-06 9:15

Poniedziałek rozpoczynamy trochę ploteczkowo! Kolejną pociechę powitali na świecie perkusista blink-182, Travis Barker i jego żona, Kourtney Kardashian. Małżeństwo ogłosiło ciążę już w połowie czerwca i zrobiło to zupełnie w swoim stylu, nawiązując do kultowego teledysku formacji. Para powitała na świecie syna i jest on ich pierwszą wspólną pociechą.

Travis Barker to jeden z najbardziej znanych współczesnych perkusistów na świecie, mający swój charakterystyczny styl, mocno zakorzeniony w pop punkowym brzmieniu. Muzyk jednak nie stroni także od wzbudzania innego rodzaju zainteresowania wokół swojej osoby. Media szczególnie rozpisują się na temat jego związku z jedną z sióstr Kardashian, Kourtney. Perkusista i celebrytka przyjaźnią się od lat, jednak pod koniec 2020 roku pojawiły się plotki, jakoby zostali oni parą. Pogłoski potwierdziły się w styczniu 2021 roku, a już na jesieni muzyk i Kourtney zaręczyli się i niedługo później urządzili aż trzy ceremonie ślubne. Pierwsza miała miejsce 3 kwietnia 2022 roku w Las Vegas po ceremonii rozdania nagród Grammy, oficjalna - 15 maja 2022 roku w Kalifornii, kolejna zaś 22 maja we Włoszech. W czerwcu tego roku ich związek wszedł na kolejny etap!

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

"Travis, I'm Pregnant"

Para nie robiła żadnej tajemnicy z faktu, iż stara się o pierwsze wspólne dziecko, napotkała jednak pewne problemy, które wymagały od Kourtney dość wymagającej kuracji hormonalnej. Wiadomo już, że starania przyniosły skutek! W piątek 16 czerwca stało się jasne, że perkusista zostanie ojcem po raz trzeci! Tego dnia blink-182 grał koncert w Los Angeles i to właśnie na nim obecna była Kourtney, która pojawiła się w tłumie z transparentem, na którym widniał napis "Travis, I'm Pregnant".

Jest to oczywiste nawiązanie do klipu do jednego z największych hitów kapeli, czyli All The Small Things. Po rozmiarze brzuszka widać było, że ciąża jest już dość zaawansowana. 

Travis Barker ponownie został ojcem!

Już jakiś czas temu para na specjalnym przyjęciu ogłosiła, że oczekuje syna, na początku września jednak przeżyła chwile grozy, gdy Kourtney trafiła do szpitala w sytuacji zagrożenia życia dziecka. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie i jak podał magazyn "People", chłopiec jest już na świecie! W wywiadach jeszcze przed narodzinami, Travis mówił otwarcie, że termin porodu wyznaczony jest na przełom października i listopada, muzyk podał także imię dziecka. Chłopiec otrzymał, jakże pasujące do tego, czym zajmuje się jego tata, imię Rocky!